Kto powinien wyremontować tę drogę?

ePiotrkow Środa, 04 września 20138 2927
Fragment drogi pod wiaduktem na ulicy Twardosławickiej wołał o pomstę do nieba. Jeden z mieszkańców miasta zwrócił się do nas z prośbą o interwencję w tej sprawie.
fot. P. Kwiatkowski

Droga pod wiaduktem była niebezpieczna szczególnie po opadach deszczu. Głębokie dziury wypełnione wodą stawały się niewidoczne. Kierowcy często uszkadzali opony czy felgi. Pojawiały się nawet przypuszczenia, że nikt nie chce się przyznać do feralnego odcinka, aby uniknąć modernizacji. Tym bardziej, że w lipcu na ulicy Twardosławickiej prowadzone były remonty cząstkowe polegające na łataniu dziur oraz wycinaniu większych fragmentów jezdni i uzupełnianiu ich asfaltem. Fragment pod wiaduktem pozostał jednak bez zmian.

 

Postanowiliśmy ustalić kto jest odpowiedzialny za tę drogę i zwróciliśmy się w tej sprawie do Urzędu Miasta. Po tygodniu otrzymaliśmy wiadomość, że w tej sprawie należy skontaktować się z Generalną Dyrekcją Dróg Krajowych i Autostrad. Jak powiedział nam rzecznik, Maciej Zalewski, wszystkie tereny przyległe do autostrady są pod zarządzaniem GDDiKA. Tak jest również w przypadku drogi pod wiaduktem. Uzyskaliśmy także w informację, że jest planowana przebudowa wiaduktu, dzięki czemu ten odcinek zyska nową jakość. Termin inwestycji nie jest znany.

 

Tego samego dnia, w którym kontaktowaliśmy się z GDDKiA, największe ubytki pod wiaduktem zostały załatane.

 

PK


Zainteresował temat?

3

0


Komentarze (8)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

GONIA29 ~GONIA29 (Gość)05.09.2013 22:28

"mol" napisał(a):

A TY "MOL" KIM JESTEŚ?!.

00


GONIA29 ~GONIA29 (Gość)05.09.2013 22:28

"mol" napisał(a):

A TY "MOL" KIM JESTEŚ?!.

00


ares1 ~ares1 (Gość)05.09.2013 08:10

"janusz" napisał(a):
teraz modne jest obarczanie wina innego pana niz tych ktorych wymieniles :)


Jakie obarczanie?jest Prezydentem Miasta i odpowiada za miasto.No ale niestety jakoś mu to nie wychodzi :(((

00


janusz ~janusz (Gość)04.09.2013 20:42

mol - czemu nie idziesz za moda...??? teraz modne jest obarczanie wina innego pana niz tych ktorych wymieniles :)

00


Redaktor Maj ~Redaktor Maj (Gość)04.09.2013 15:50

Warto wyremontować ten odcinek, bo rzeczywiście kiepsko wygląda.

00


ares1 ~ares1 (Gość)04.09.2013 13:56

"mol" napisał(a):
Powinien to wyremontować Andrzej Pol, Waldemar Matusewicz albo Michał Rżanek.


A Pana Prezydenta Chojniaka juz to nie dotyczy?Ciekawe spostrzeżenia masz :))) no ale w sumie może i racja bo ten nadaje się na uroczystości kościelne tylko :)))

00


Resident_ of_the_old_Town Resident_ of_the_old_Townranga04.09.2013 10:27

Cytuję:
Głębokie dziury wypełnione wodą stawały się niewidoczne.


Tam w ogóle jest paranoja, trochę większy deszcz i robi się ~10cm bajoro po całej długości wiaduktu. Miałem taki przypadek, że chciałem tamtędy przejechać podczas deszczu to zanim wjechałem to musiałem wyjść z auta i sprawdzić jak wysoki jest poziom wody.

00


Imię Imięranga04.09.2013 09:52

Powinien to wyremontować Andrzej Pol, Waldemar Matusewicz albo Michał Rżanek. Swoją drogą wszyscy mieszkańcy na epiotrkowie wypowiadają się anonimowo. Mało profesjonalnie to wygląda.

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat