Kto poprowadzi poradnię diabetologiczną?

ePiotrkow Czwartek, 05 września 20192 2810
Łódzki Oddział Wojewódzki NFZ ogłosił 3 września konkurs na prowadzenie leczenia w poradni diabetologicznej. Konkurs ogłoszono dla obszaru Piotrkowa Trybunalskiego i powiatu piotrkowskiego.
fot. pixabay

- Na oferty czekamy do 19 września. Kto będzie realizował świadczenia diabetologiczne, tego dowiemy się 27 września – mówi Anna Leder, rzecznik prasowy ŁOW NFZ. - Umowa będzie obowiązywała od 1 października do końca roku. Na ten okres zarezerwowano kwotę 39 tys. 187 zł.

 

ŁOW NFZ zamierza podpisać umowy z maksymalnie dwiema poradniami diabetologicznymi. - Konkurs ogłoszono w trosce o zapewnienie mieszkańcom powiatu dobrej dostępności do świadczeń diabetologicznych, po tym jak Powiatowe Centrum Matki i Dziecka w Piotrkowie Trybunalskim z dniem 28 czerwca 2019 r. nieoczekiwanie wypowiedziało umowę na tę i inne poradnie specjalistyczne. Poradnia diabetologiczna w PCMiD kończy umowę z NFZ z końcem września – dodaje rzecznik łódzkiego NFZ.

W powiecie piotrkowskim są trzy poradnie diabetologiczne, oprócz PCMiD znajdują się jeszcze w Instytucie Zdrowia Medicall i Megamedzie w Piotrkowie Trybunalskim.

 

Do konkursu mogą przystąpić nie tylko wymienione wyżej placówki, ale także nowi świadczeniodawcy.


Zainteresował temat?

0

1


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

quwa ~quwa (Gość)06.09.2019 16:17

Już Eliza rozkłada ginekologie a teraz czas na cukrzyków?

10


123 ~123 (Gość)05.09.2019 21:08

Szpital powiatowy znowu zadziera z NFZ?

31


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat