Kto pokieruje piotrkowskim MOK-iem?

Strefa FM Środa, 12 maja 202141 6815
Obowiązki tymczasowej dyrektor powierzył Elżbiecie Jarszak prezydent Krzysztof Chojniak po śmierci dotychczasowej dyrektor Elżbiety Łągwy-Szelągowskiej, która odeszła 7 maja. Zarządzenie prezydenta w tej sprawie weszło w życie z dniem 10 maja.
fot. archiwum ePiotrkow.pl

Elżbieta Jarszak, redaktor naczelna Telewizji Piotrków, przez najbliższe trzy miesiące będzie pełnić funkcję dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie.

Elżbieta Jarszak przez wiele lat była dziennikarką radia Strefa FM, a w ostatnich latach kierowała pracami miejskiej telewizji.

 

(red.)


Zainteresował temat?

5

9


Komentarze (41)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

szwagiel ~szwagiel (Gość)14.05.2021 09:45

Na antenie radia Piotrków nic nie słyszałem w maglu o tym, powinni zapytać co o tym myślicie.

30


Rysio ~Rysio (Gość)13.05.2021 20:28

Zięba ten z województwa od reformy bibliotek. Z Pisu jest to się nadaje.

52


dziecko z bramy ~dziecko z bramy (Gość)13.05.2021 15:15

Balcerka na dyrektora!

122


pudziano ~pudziano (Gość)13.05.2021 14:41

Wszyscy kojarzą ją z Radio Piotrków. Teraz radio Piotrków ma już innych dziennikarzy.

50


galu ~galu (Gość)13.05.2021 12:46

Fajnie jak pracowała w radio Piotrków.

25


ghvv ~ghvv (Gość)13.05.2021 10:04

"Niezależna " dziennikarka obrończyni chojniaka warto..

122


piotrkowiak ~piotrkowiak (Gość)12.05.2021 14:45

Pani Elżbieto, gratulujemy i życzymy wszystkiego dobrego! Proszę nie słuchać wrogów i zazdrośników, których pełno na tym forum. Proszę robić swoje i nie czytać tych nieudaczników. Powodzenia!

921


Brawo dla Pan ~Brawo dla Pan (Gość)12.05.2021 17:51

To faktycznie ..mok zaorany ;-)

124


goœć_gosc ~goœć_gosc (Gość)12.05.2021 23:02

Waga piórkowa

62


naiwny? ~naiwny? (Gość)12.05.2021 20:07

Nie rozumiem o co tyle krzyku, na pewno zostanie rozpisany konkurs na stanowisko dyrektora, zgłoszą się osoby chętne, mające odpowiednie wykształcenie, predyspozycję oraz niezbędne kwalifikację i zostanie wybrana najlepsza. Nie może być przecież inaczej, jak powszechnie wiadomo, żyjemy i mieszkamy w mieście, w którym panuje ład, porządek, dobrobyt i ogólne szczęście. :):):)

102