Krzysztof Zanussi odwiedzi kino Piksel

Strefa FM Wtorek, 10 marca 20204 1553
Pracownicy Kina Piksel, działającego w piotrkowskiej Mediatece 800-lecia, zapraszają na projekcję filmu "Eter" i spotkanie z reżyserem Krzysztofem Zanussim.

W najbliższą środę (11 marca) piotrkowianie będą mogli zobaczyć film "Eter", który opowiada o lekarzu pasjonującym się eterem – substancją uśmierzającą ból i odbierającą świadomość. Gdy ofiarą jej działania pada młoda dziewczyna, lekarz zostaje skazany na śmierć. Ten jednak niespodziewanie unika kary. Akcja filmu rozgrywa się tuż przed I wojną światową na okupowanych ziemiach polskich. W głównych rolach występują m.in. Jacek Poniedziałek oraz Andrzej Chyra. Po seansie rozpocznie się spotkanie z reżyserem Krzysztofem Zanussim, które poprowadzi Agnieszka Warchulińska.


Bilety na film i spotkanie do nabycia w wypożyczalni Mediateki 800-lecia.


Zainteresował temat?

2

1


Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

EP97300 ~EP97300 (Gość)10.03.2020 13:25

A co z koronawirusem?

40


k. ~k. (Gość)10.03.2020 10:14

W niedługim czasie wyskoczy taka wiadomość o Zanussim, że wszystkim tak mocno go promującym zrobi się bardzo nieprzyjemnie.

54


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat