Krwinka rozstrzygnie konkurs plastyczny

Strefa FM Piątek, 07 czerwca 20190 1307
Tegoroczny konkurs plastyczny z okazji Światowego Dnia Krwiodawcy odbywa się po hasłem "Oddając krew, ratujesz życie". Galę podsumowującą to przedsięwzięcie zaplanowano na 8 czerwca na godzinę 13.00 w Szkole Podstawowej w Jarostach.

- Konkurs plastyczny rozpoczął się od wysłania informacji szkołom podstawowym już w lutym tego roku. Na razie mamy ok. 100 zgłoszonych prac. Będą one oceniane przez specjalnie powołaną przez zarząd naszego stowarzyszenia kapitułę konkursową. W jej skład, poza członkami stowarzyszenia, wchodzą też przedstawiciele policji, straży pożarnej, radni Piotrkowa i strażacy z OSP w Rozprzy - mówi Robert Szulc, prezes piotrkowskiego Stowarzyszenia Honorowych Dawców Krwi Krwinka.

 

Prace oceniane będą w dwóch kategoriach: klasy I - IV i V - VIII. Najlepsze zostaną nagrodzone.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat