Królewna Śnieżka odwiedziła małych pacjentów w PCMD

ePiotrkow Czwartek, 30 maja 20196 3435
Mali pacjenci, którzy przebywają obecnie w Powiatowym Centrum Matki i Dziecka w Piotrkowie Trybunalskim dostały w czwartek (30 czerwca) prezenty z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka. Wręczali je między innymi... Królewna Śnieżka i towarzyszące jej krasnoludki.

Ładuję galerię...

W rolę bajkowych postaci wcielili się studenci piotrkowskiej Filii Uniwersytetu Jana Kochanowskiego, którzy wspólnie tworzą teatr "Wyjście Ewakuacyjne". Ich wizyta w PCMD nie była długa, ale wywołała sporo radości. - Ten pomysł zrodził się z naszej rozmowy z przedstawicielami szpitala. Bardzo chętnie weszliśmy w tę inicjatywę, bo to nie tylko przyjemność dla dzieci, ale także dla nas. Warto wspierać takie inicjatywy. Kiedy dzieci nas zobaczyły, wyglądały na szczęśliwe. Nam też zakręciła się w oku łezka radości - opowiadali Marlena i Daniel z "Wyjścia Ewakuacyjnego".

 

W spotkaniu uczestniczył też gość, który co prawda przebrania nie założył, ale za to przyniósł ze sobą prezenty. - Młodzież przyniosła dzisiaj dzieciakom wielką radość na Dzień Dziecka. Wraz ze Śnieżką, krasnalami i personelem życzyliśmy im tego, aby 1 czerwca mogły już świętować w swoich domach. Razem z naszymi bajkowymi postaciami i panią dyrektor szpitala Elizą Bartkowską wręczyliśmy małym pacjentom drobne upominki, ale najważniejsze, by dzieci jak najprędzej doszły do pełnego zdrowia - powiedział starosta piotrkowski Piotr Wojtysiak.

 

Co ciekawe podczas odwiedzin okazało się, że jeden z chłopców, który przebywa w szpitalu właśnie 30 maja obchodzi swoje urodziny. Królewna i krasnale odśpiewali mu więc gromkie "Sto lat". My również przyłączamy się do życzeń. Zarówno tych z okazji Dnia Dziecka, jak i urodzinowych.


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (6)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)31.05.2019 08:05

do ~Marzena (Gość). Starosta twardo w ryzach trzyma i zmniejsza wskaźnik zatrudnienia, co potwierdza kontrola Wojewody. Lepiej przyjrzyj się gminie W.K. jak się tworzy nowe "ważne" stanowiska i przyjmuje znajomych!!!
Ktoś to wreszcie jasno i wyraźnie powiedział. Od dawna wiadomo co się dzieje we Woli.

11


gość ~gość (Gość)31.05.2019 07:52

Ja słyszałem raczej o redukcji etatów przez nowego starostę. Te dane są zapewne do sprawdzenia !!!

11


gość1111 ~gość1111 (Gość)30.05.2019 23:30

do ~Marzena (Gość). Starosta twardo w ryzach trzyma i zmniejsza wskaźnik zatrudnienia, co potwierdza kontrola Wojewody. Lepiej przyjrzyj się gminie W.K. jak się tworzy nowe "ważne" stanowiska i przyjmuje znajomych!!!

10


gość ~gość (Gość)30.05.2019 18:37

No fajne to !!! Tylko przed szpitalem jest brak przejścia dla pieszych i ktoś by mógł o tym pomyśleć!

20


Atena ~Atena (Gość)30.05.2019 17:30

Wspaniale,ze dbacie o dzieci, super inicjatywa!!! Pracownicy czekaja na wynagrodzenie za prace za kwiecien, my też mamy dzieci i chętnie kupilibysmy im prezenty!!!

40


Marzena ~Marzena (Gość)30.05.2019 15:53

Panie Starosto dużo ma Pan jeszcze znajomych osób do zatrudnienia w Starostwie??? Już nawet brak pomysłów na stanowiska, które są dla nich tworzone a ich obecność to powiększanie i tak kolosalnej dziury budżetowej.

30


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat