Król Lew przemówi głosem piotrkowianina

Strefa FM Piątek, 28 czerwca 201915 7263
"Króla Lwa" oglądał chyba każdy z nas, w lipcu odbędzie się premiera odświeżonej wersji hitu Disneya, zrealizowanego w zupełnie innej technologii. Głos tytułowemu królowi podkłada w filmie piotrkowianin Marcin Januszkiewicz.
fot.

- Od kilku lat starałem się o jakąś większą rolę dubbingową - mówi piotrkowianin. - Przyznam szczerze, że najbardziej zależało mi na Disneyu, bo to takie moje marzenie z dzieciństwa. Długo nic się nie udawało, aż tu nagle Simba. Dawniej miałem małe epizody dubbingowe, natomiast tutaj mogłem się popisać i rozwinąć skrzydła. Spełniam się w tym i sprawiło mi to ogromną przyjemność. W większości kwestii, jakie wypowiadałem miałem ciarki i łzy, ponieważ kojarzę je z oryginalnego filmu. To była moja praca, a jednocześnie spełnienie marzeń. Myślę, że nasza polska wersja dubbingowa absolutnie niczemu nie ujmuje oryginałowi, a wydaje mi się że na "naszym podwórku" doda nawet więcej emocji. 

 

 


Zainteresował temat?

8

3


Komentarze (15)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Proboszcz ~Proboszcz (Gość)28.06.2019 14:21

Brawo!

70


gość ~gość (Gość)28.06.2019 13:53

Super,gratulacje!

60


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat