ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Kredyt bez wychodzenia z domu? Czym różni się od tego wziętego w banku?

Środa, 07 października 2020 1554
Wzięcie kredytu kojarzy Ci się z koniecznością wizyty w placówce banku, długim oczekiwaniem w kolejce i wypełnianiem wielu dokumentów? To nie jedyny sposób, w jaki można pożyczyć dodatkowe pieniądze. Z pewnością słyszałeś o możliwości wzięcia kredytu online. To atrakcyjne rozwiązanie dla osób, które nie mogą lub nie chcą odwiedzić osobiście placówki banku. Dowiedz się, czym różnią się te opcje.

Powszechny dostęp do internetu przyniósł wiele nowych możliwości. Obecnie możesz zrobić zakupy, pracować, odbyć wizytę u lekarza, a także wziąć kredyt online – bez wychodzenia z domu. Wiele osób podchodzi nieufnie do tego rozwiązania, zwłaszcza jeśli dotyczy to pożyczania pieniędzy przez internet. Jednak zanim zrezygnujesz z tej opcji, sprawdź, na czym polega kredyt online i czym się różni od oferty przygotowanej w placówce banku.

 

Różnica między kredytem online a pożyczką w banku

 

Zastanawiasz się, na czym polega różnica między kredytem wziętym online a tym w banku? Przez internet możesz ubiegać się o pożyczenie kilkudziesięciu tysięcy złotych na nawet 120 miesięcy. Umowę kredytu otrzymasz na adres e–mail, który podałeś podczas składania wniosku. Aby potwierdzić prawdziwość podanych danych, musisz wykonać przelew weryfikacyjny z osobistego konta bankowego. Pieniądze otrzymasz bezpośrednio na podany numer konta. Kredyt online jest udzielany na tak samo atrakcyjnych warunkach jak w placówce banku.

 

Chcesz wziąć kredyt hipoteczny? A może musisz pożyczyć kilkaset tysięcy złotych? Nie masz konta osobistego? W takim przypadku niezbędna będzie osobista wizyta w banku. Odwiedzić placówkę będziesz musiał także w sytuacji, jeśli chcesz wziąć kredyt z poręczycielem lub na spłatę dotychczasowych zobowiązań. Pracownik banku zbierze informacje o Twojej sytuacji finansowej, dopasuje ofertę do możliwości finansowych, pomoże uzupełnić wniosek o kredyt, sprawdzi tożsamość oraz osiągane dochody, a także odpowie na wszystkie Twoje pytania. W placówce otrzymasz także informacje o aktualnej ofercie banku, w tym kontach osobistych. Więcej szczegółów na ten temat znajdziesz na stronie https://finanse.rankomat.pl/konta/osobiste/.

 

Kredyt gotówkowy bez wychodzenia z domu – na czym polega?

 

Potrzebujesz pieniędzy na już? Nie masz czasu na wizytę w placówce? W takiej sytuacji rozważ wzięcie kredytu przez internet. Istnieją trzy możliwości wzięcia pożyczki online:

skorzystanie ze specjalnie przygotowanej oferty banku, w którym masz konto,

osobisty kontakt z biurem obsługi danego banku,

złożenie wniosku przez przeglądarkę internetową.

Wzięcie kredytu w banku, w którym masz konto osobiste, jest bardzo wygodne. Nie wymaga on potwierdzenia danych, wyciągów z konta ani informacji o dochodach. Wystarczy parę kliknięć, aby w kilka minut otrzymać pieniądze. Kontakt osobisty to dobre rozwiązanie, jeśli zależy Ci na dokładnym poznaniu warunków kredytu, jednak jest to dość czasochłonna metoda finansowania marzeń.

Chcesz mieć pewność, że przygotowana oferta przez bank to najatrakcyjniejsza opcja na rynku? W takim przypadku wejdź na stronę porównywarki kredytowej jak np. https://finanse.rankomat.pl/kredyty/gotowkowe/. Znajdziesz tam wszystkie dostępne propozycje bankowe wraz z informacjami dotyczącymi warunków kredytowania.

 

Następnie wystarczy, że dokładnie uzupełnisz formularz, a system przygotuje oferty, które będą maksymalnie dopasowane do Twojej sytuacji finansowej. Pozostaje Ci wybór najatrakcyjniejszego kredytu i dokończenie składania wniosku. System jest intuicyjny i przeprowadzi Cię przez cały proces. Jeśli będziesz mieć jakieś pytania, to skontaktuj się z biurem obsługi klienta. Konsultanci mają szeroką wiedzę dotyczącą kredytów i postarają się rozwiać wszystkie Twoje wątpliwości.

 


Zainteresował temat?

0

2


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat