Kraj biedy, ale i cudów natury. Birma na fotografiach

ePiotrkow Piątek, 25 października 20192 1309
„Birmańskie klimaty” to tytuł wystawy fotografii autorstwa Czesława Polcyna. Wernisaż wystawy odbył się 24 października w Ośrodku Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury.

Ładuję galerię...

Czesław Polcyna jest pasjonatem fotografii, a pasję tę zamienił w zawód.  Od niespełna 30 lat jest członkiem działającego w Radomsku Towarzystwa Fotograficznego im. Edmunda Osterloffa. Wykonane przez niego zdjęcia są w ogromnej części fotograficzną kroniką podróży oraz ludzi, których spotkał na swym szlaku. W taką fotograficzną podróż zabrał zwiedzających jego wystawę do Birmy, kraju biedy i przeludnienia, a z drugiej strony krainy cudów natury i przyrody. Na kilkudziesięciu zdjęciach fotografik pokazał fascynujący kolorowy świat Birmy. Swoją opowieść o tym kraju, zamkniętą w obiektywie aparatu, ukazał właśnie poprzez kolory.

 

Wystawę można zwiedzać w OEA MOK przy ul. Słowackiego 13 w godz. 9.00 – 18.00 do 6 listopada.

 

 

 

 

(materiały: OEA MOK Piotrków) 


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)25.10.2019 17:52

Dla formalności podam, że obecnie nie ma takiego państwa jak Birma. Jest Mjanma. Już dosyć dawno nastąpiła zmiana nazwy kraju, na taki bliższy kulturze tego kraju. Powinno się więc używać nazwy teraźniejszej.

10


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat