Kradli w autobusie. Usłyszeli zarzuty

ePiotrkow Poniedziałek, 25 kwietnia 20163 3792
Trzech kieszonkowców usłyszało zarzuty kradzieży portfela. Do zdarzenia doszło w autobusie. Sprawców na przystanku rozpoznali sprawdzający okolicę policjanci. Okazało się, że złodzieje z Piotrkowie mieli też gościnne występy w Skierniewicach.

21 kwietnia skierniewiccy policjanci interweniowali przy ul. Reymonta, gdzie osoba zgłaszająca zauważyła, że z jej torebki skradziony został portfel. Kobieta rankiem w dzień targowy jechała autobusem z osiedla Widok w stronę centrum miasta. W pojeździe zrobiło się tłoczno, a gdy wysiadła na przystanku zauważyła, że została okradziona. Policjanci rozpoczęli sprawdzanie okolicy. Podejrzenia kryminalnych wzbudziła grupa trzech mężczyzn na przystanku przy ul. Mszczonowskiej, tym bardziej, że jeden z nich pasował wyglądem do wcześniejszych ustaleń policjantów na temat wyglądu sprawcy. Trzej mężczyźni - 36, 37 i 51 lat - pochodzący z Piotrkowa Trybunalskiego zostali zatrzymani i przewiezieni do skierniewickiej jednostki. Policjanci odzyskali też skradzioną kartę bankomatową, którą jeden z mężczyzn wyrzucił w zaroślach. Jeszcze tego samego dnia zatrzymani zostali przesłuchani. Wszyscy trzej usłyszeli zarzuty kradzieży portfela i dokumentów, bo – jak się okazało – działali wspólnie. 37-latek dodatkowo usłyszał zarzut oszustwa, ponieważ posłużył się skradzioną kartą bankomatową, wykonując nią zaraz po kradzieży kilka płatności zbliżeniowych.

 

Jednocześnie policjanci podjęli sprawę z czerwca 2015 roku, w związku z tym jeden z mężczyzn (36-latek) usłyszał dodatkowo zarzuty kradzieży portfeli z dokumentami, których miał dopuścić się w podobnych okolicznościach na szkodę trzech osób.

 

źródło: KWP Łódź


Zainteresował temat?

3

0


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

zz75 zz75ranga25.04.2016 16:01

Czytałeś o delikatnie mówiąc ,,cudakach,, z Tomaszowa ?????????????????????????Więc ,trzymaj buzię inteligencie .....

41


chemik ~chemik (Gość)25.04.2016 12:41

I dlaczego to znowu slamsy piotrkowskie? Znaleźli se darmozjady sposób na życie cudzym kosztem..... To już 500+ nie starcza?

43


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat