Kradli narzędzia z budowy

PolicjaTomaszów Środa, 26 sierpnia 20205 4309
Policjanci z tomaszowskiej komendy zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy włamali się do domu w budowie na terenie gminy Inowłódz. Mężczyźni wpadli w ręce funkcjonariuszy, kiedy wracali z kolejnego włamania. W ich samochodzie policjanci znaleźli dwie kosiarki, kosę spalinową, odkurzacz i szlifierkę.
fot. policja

24 sierpnia o godzinie 1.45 na ul. Zawadzkiej policjanci z patrolówki zwrócili uwagę na mercedesa vito, którego kierowca na widok radiowozu zatrzymał się na poboczu i wyłączył światła. Policjanci postanowili skontrolować pojazd. W środku byli dwaj mężczyźni w wieku 46 i 55 lat, którzy przewozili narzędzia niewiadomego pochodzenia. Ponadto 46-latek posiadał przy sobie dilerkę z 0,3 grama amfetaminy. Mężczyźni nie umieli jednoznacznie określić, skąd mają przedmioty znajdujące się w ich pojeździe, co dało policjantom podstawę do ich zatrzymania. - Następnego dnia do tomaszowskiej komendy zgłosił się mieszkaniec gminy Rzeczyca, który zawiadomił o włamaniu, do którego doszło minionej nocy na terenie jego działki letniskowej - informuje oficer prasowy komendy w Tomaszowie. - Z relacji przekazanej przez pokrzywdzonego wynikało, że z jego posesji skradziono kosiarkę i odkurzacz. Jak ustalono były to te same narzędzia, które znaleziono w pojeździe zatrzymanych mężczyzn. W wyniku przeszukania ich miejsc zamieszkania policjanci znaleźli m.in. elektronarzędzia pochodzące z włamania do nowo budowanego domu, jakie miało miejsce z 9 na 10 sierpnia.

 

Obu podejrzanym przedstawiono już zarzuty kradzieży z włamaniem, za co grozi kara do 10 lat więzienia. 46-latkowi przedstawiono ponadto zarzut posiadania środków psychotropowych. Decyzją Sądu Rejonowego w Tomaszowie zostali aresztowani na 3 miesiące. Sprawa jest rozwojowa.

 


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (5)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Marlenka123 ~Marlenka123 (Gość)26.08.2020 22:47

Dlaczego żadna partia nie chce żeby publikowano wizerunek złodzieji ??
Nawet żaden prezydent nie złożył takiej propozycji, a wiele by to zmieniło
Urząd Skarbowy powinien im odpowiednio naliczyć za nie ewidencjonowane dochody hahaha ...

10


gość ~gość (Gość)26.08.2020 22:04

W ramach tolerancji skrócić tylko ręce.

02


gość ~gość (Gość)26.08.2020 20:42

Odradzam na czarno pracować.
Bo może nie wypłacić wypłaty.
Traktują człowieka jak robota za wszystkich trza robić za trzech czy 5 .

00


gość ~gość (Gość)26.08.2020 14:45

Na budowie pracują na czarno.

11


gość ~gość (Gość)26.08.2020 13:18

Może to znowu pomyłka?

02


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat