Kradli kable z sieci energetycznej

PolicjaTomaszów Wtorek, 08 września 20201 1958
Dwaj mieszkańcy Tomaszowa Mazowieckiego ukradli kable z nieczynnej sieci energetycznej. Całość skradzionego mienia o wartości 3800 zł odzyskano i zwrócono właścicielowi. Podejrzanym grozi nawet do 5 lat pozbawienia wolności.
fot. pixabay

Tomaszowska policja otrzymała zgłoszenie od jednego z mieszkańców, że nieznani sprawcy ukradli z jego działki położone w ziemi kable energetyczne. Policjanci wybrali się w rejon działki, gdzie doszło do kradzieży. Przeprowadzili dokładne sprawdzenie rozległego ternu po byłych zakładach. W jednym z budynków napotkali dwóch mężczyzn, którzy usuwali z aluminiowych kabli gumową otulinę. Na widok policjantów, jeden z nich zaczął uciekać, jednak szybko został zatrzymany przez policjanta.


Tomaszowianie w wieku 44 i 31 lat usłyszeli zarzut kradzieży, za co grozi im nawet do 5 lat pozbawienia wolności. Obaj byli już wcześniej notowani za podobne przestępstwa, a o ich dalszym losie zadecyduje sąd.


Zainteresował temat?

0

2


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)08.09.2020 16:07

Musieli wiedzieć co robią inaczej prąd by ich połaskotał. Doświadczenie, uprawnienia elektryczne bądź szczęście.

10


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat