Kradła markowe ubrania w galerii handlowej

PolicjaTomaszów Środa, 05 sierpnia 20200 10460
36-latka kradła markowe ubrania w jednym z tomaszowskich sklepów. Jej łupem padła odzież o wartości ponad 500 zł. Tomaszowscy policjanci odzyskali skradziony towar. Kobiecie przedstawiono już zarzut kradzieży, grozi jej nawet 5 lat więzienia.
fot. archiwum ePiotrkow.pl

4 sierpnia dyżurny tomaszowskiej policji otrzymał sygnał od kierowniczki sklepu z markową odzieżą w galerii handlowej, o serii kradzieży. - Z przekazanej informacji wynikało, że zgłaszająca - chodząc po galerii - śledziła kobietę, w której czujny pracownik rozpoznał sprawczynię serii kradzieży, jakich dokonano w ich sklepie – relacjonuje oficer prasowy komendy policji w Tomaszowie. - Jeszcze w trakcie rozmowy ze zgłaszającą dyżurny na miejsce skierował policyjny patrol. Mundurowi po chwili dotarli do zgłaszającej, która wskazała podejrzewaną klientkę. Policjanci natychmiast przystąpili do legitymowania kobiety. Kompletnie zaskoczona sytuacją 36-letnia mieszkanka gm. Ujazd przyznała się do trzech kradzieży, których dokonała w ubiegłym miesiącu na terenie sklepu. Jej łupem padła odzież o łącznej wartości ponad 500 zł. Podczas przeszukania w miejscu zamieszkania sprawczyni policjanci zabezpieczyli całość zrabowanego mienia, które zostanie zwrócone właścicielowi.

 

Amatorka cudzej własności nie potrafiła wyjaśnić policjantom motywów swojego zachowania. Została zatrzymana i usłyszała zarzut, za który grozi kara nawet do 5 lat więzienia. O jej dalszym losie zdecyduje sąd.


Zainteresował temat?

3

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat