Kradł, bo mało zarabiał

Policja Piątek, 07 kwietnia 201723 11291
21-letni bełchatowianin kradł perfumy z firmy, w której był zatrudniony. Skradziony towar sprzedawał przypadkowym osobom, a zarobione w ten sposób pieniądze traktował jako... swoją premię.

Policjanci z wydziału kryminalnego bełchatowskiej komendy otrzymali sygnał, że z firmy zajmującej się produkcją perfum na terenie powiatu bełchatowskiego ginie towar. Funkcjonariusze ustalili, że sprawcą może być 21-letni bełchatowianin zatrudniony w tym zakładzie. Policjanci podejrzewali też, że skradzione perfumy mężczyzna może przechowywać w mieszkaniu u swojej znajomej. 5 kwietnia kryminalni pojechali na przeszukanie. W mieszkaniu mężczyzny oraz w miejscu zamieszkania jego znajomej funkcjonariusze znaleźli perfumy, które pochodziły z kradzieży. Bełchatowianin został zatrzymany na terenie firmy, w której pracował. Przyznał, że kradł ponieważ mało zarabiał. Wyjaśniał też, że skradziony towar sprzedawał przypadkowym osobom, a uzyskane w ten sposób pieniądze traktował jako swoją premię. Proceder trwał od stycznia do kwietnia. Śledczy ustalili, że w tym okresie bełchatowianin ukradł towar wartości około 1700 zł. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu i usłyszał już zarzut. Grozi mu kara 5 lat więzienia.


Zainteresował temat?

5

0


Komentarze (23)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

3 Świat ~3 Świat (Gość)07.04.2017 16:55

Najniższa krajowa na umowie zlecenie nie ma sie co dziwić

122


assa ~assa (Gość)07.04.2017 16:49

COLEP Kleszczów... Ochrona była?

41


CzasSpadać ~CzasSpadać (Gość)07.04.2017 13:00

akurat z młodym się zgodzę, też już nie zamierzam pracować w Polsce bo to nie ma sensu, jak się nie ma znajomosci to cie wrzucą na jakąs robotę gdzie zarobisz 2K na rękę a jak ktoś niechce wpadać w pułapkę kredytową to te zarobki to jakiś dowcip albo raczej Boże widzisz to i nie grzmisz, a w Holandii po pól roku pracy przywieziesz jeśli nie imprezujesz ponad 25K i przez 3 miesiące jeszcze zasiłek 800 euro.. a ciapaki mają jeszcze lepiej bo zasiłki na dzieci itp, tam im dają ponad 1000 euro za siedzenie i nie robienie NICZEGO, poza mnożeniem się. najlepiej wyjechać na rok, przywieść 50K i zrobić sobie pół roku wakacji , niż tutaj w Polsce, chłopak miał racje - jak uczciwie nie zarobie to uczciwie ukradnę. Jezus mu wybaczy.

86


f ~f (Gość)07.04.2017 12:41

Spora kara za każdą złotówkę dzień odsiadki? Może mu mniej trochę dadzą? No bo co z tymi co kradną miliony.

201


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat