Koronawirus w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym

UM Piotrków Trybunalski Czwartek, 12 listopada 20201 7555
W związku z potwierdzeniem zakażenia koronawirusem u osoby pełniącej obowiązki pomocy nauczyciela, uczniowie dwóch klas Szkoły Podstawowej nr 1 w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Piotrkowie 12, 13 i 16 listopada będą realizować nauczanie w formie zdalnej.
fot. archiwum ePiotrkow.pl

Jak informuje Urząd Miasta w Piotrkowie, łącznie kwarantanną objęto: 6 uczniów i 3 nauczycieli. Pozostali uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 oraz uczniowie Szkoły Podstawowej nr 17 i Szkoły Przysposabiającej do Pracy uczestniczą w zajęciach dydaktycznych i rewalidacyjnych prowadzonych na terenie placówki (nauczanie stacjonarne). Zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze, wczesnego wspomagania rozwoju dziecka oraz programu „Za życiem” za zgodą rodziców (opiekunów) prowadzone są w bezpośrednim kontakcie dziecka z nauczycielem.
Grupy wychowawcze Ośrodka funkcjonują zgodnie z planem.


Zainteresował temat?

0

4


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

An.ka ~An.ka (Gość)14.11.2020 18:36

A w której szkole nie ma? W jednej ze szół pół personelu już zachorowało, a szkoła działa, jakby nic się nie stało

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat