Koronawirus: Stan na niedzielę

ePiotrkowŁódzkie Niedziela, 22 listopada 202023 9818
W Piotrkowie Trybunalskim są 33, a w powiecie piotrkowskim 32 nowe zakażenia wirusem SARS-CoV-2. W całym województwie łódzkim jest 1138 kolejnych zakażeń koronawirusem potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Kolejne 450 osób wyzdrowiało.
fot. pixabay.com / OrnaW

 

 

Podział na powiaty przedstawia poniższa tabela:

 

 

Sytuacja epidemiczna w województwie łódzkim:

Liczba osób z potwierdzonym zakażeniem w województwie łódzkim: 58508
Liczba osób aktualnie zakażonych: 32292
Liczba osób objętych kwarantanną: 23842
Liczba osób objętych nadzorem epidemiologicznym: 927
Liczba osób, które wyzdrowiały: 25478
Liczba osób, które zmarły: 738
Liczba testów wykonanych przez laboratoria w województwie łódzkim w poprzedniej dobie: 2030


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (23)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość_jan ~gość_jan (Gość)22.11.2020 11:28

Mi powiedziały żebym siedział w domu tylko że mi się już nudzi w tym milejowie.

52


hhy ~hhy (Gość)23.11.2020 08:01

ludzie umierają to fakt ,tylko jaki procent umiera na choroby nie leczone z powodu covit ,a ilu TYLKO I WYŁACZNIE na covit ? to jest ułamek promila w społeczeństwie ,teraz lekarze z imunitetem ,producent szczepionki też ? czyli szczepie sie na własna odpowiedzialności i moje ryzyko ? to ja dziękuje juz wolę spokojnie przechorować /tylu wyzdrowiało/ i nie mieć CZEGOŚ wszczepionego /każdy umywa ręce/ może to głupie co piszę ,,,ale taka jest moja opinia i takie będzie działanie NIE DLA PRZYMUSU

10


gość_judyta ~gość_judyta (Gość)22.11.2020 21:34

Mam goronczke już 4 dzień ale boję się dać wymas bo podobno smera w migdałki.

13


covidowiec ~covidowiec (Gość)22.11.2020 16:50

W Polsce antyszczepionkowcy, antycovidowcy, zwolennicy leczenia raka wodą, fani różnych internetowych guru od nieistnienia żadnej pandemii, wyznawcy znachorów i szarlatanów mają się na tyle dobrze, że mogą skutecznie namącić ludziom w głowach do tego stopnia, że być może za kilka m-cy szczepionka na COVID będzie w każdej aptece, tylko, że brak będzie chętnych, żeby się zaszczepić. Na skutek tego podczas, gdy w innych krajach o dużej skali szczepień pandemia praktycznie stanie się przeszłością, Polacy będą dalej się z nią zmagać namiętnie oglądając w internecie filmiki o tym, jak to nas chcą zaczipować i zdepopulować szczepionkami przeciwko wymyślonej chorobie, której przecież wcale nie ma i każdy, kto "włączy myślenie" dobrze o tym wie... Może nawet niektórzy są tak zatwardziali w swoich przekonaniach, że jeśli nawet sami trafią pod respirator będą dalej spod tego respiratora krzyczeć, że nie ma żadnego koronawirusa, nie ma żadnej pandemii, nie ma żadnego zagrożenia, szczepionki zabijają, tu obok mnie leżą sami statyści, a ja sam też nie jestem chory i nie wiem, co tu robię, ludzie, zdejmijcie te kagańce, dajcie sobie spokój z dystansami i dezynfekcją nie ma żadnego koronawiru... eh... żadnej pande... eeehhh, to spisek.... Gates. depopul.... ehhhhh...ehh... ... .chipy... plandemia... w ....ehhhh. ratunku!!!!!...

36


Piotr.Covianin Piotr.Covianinranga22.11.2020 17:26

WHO wycofuje się z rekomendacji Remdesiviru - dotąd jednyego słuszengo leku na covid-19. WHO 20.11 br stwierdza "brak znaczącego wpływu na śmiertelność" !! . Jednocześnie WHO zabrania stosować inne leki np. Amanatydynę. Lekarze z Włoch stwierdzili, że stosowanie respiratorów jest niewskazane ! producent szczepionki firma z usa na literę P w 2009 roku otwiera filię gdzie ? w Wuhan. Szefowie firmy załatwiają sobie z rządami krajów brak odpowiedzialności z wprowadzenie szczepionek na ich rynki ( z Polskim też) . . Co będzie jak za kilka miesięcy okaże się , że szczepionka jest szkodliwa. Kto za to odpowie? Producent, nie ma immunitet, państwo , nie jest ustawa covidowa. W co tu jest grane? ps. prezes firmy P. 6 mies. temu zgłosił chęć sprzedaży posiadanych akcji. Sprzedał je z zyskiem w dniu ogłoszenia , że mają szczepionkę. Cudowny zbieg okoliczności. Puszczą ?

32


jak ~jak (Gość)22.11.2020 14:59

dzieci zdalne nauczanie ,działalnosci ograniczone ,zgromadzenia zabronione a galerie mają otworzyć ? czyli w galeriach /załapać cornę/ w trakcie wigilii i świąt roznieści i po świetach 1-2 tygodnie wszystko zamknąć ? czy jest w tym logika i rozsądek ? czy celowe działanie na szkodę ludzi ?

43


wacł ~wacł (Gość)22.11.2020 18:06

Ludzi zabija przede wszystkim brak należytej opieki lekarskiej, spowodowanej kłamliwą propagandą i zastraszeniem medialnym społeczeństwa. Kto poniesie odpowiedzialność za tą zbrodnię ?

80


torfiorz 4 ~torfiorz 4 (Gość)22.11.2020 13:12

co się dzieje w powiecie bełchatowskim ? od miesiąca tam nikt nie zdrowieje .

40


gość_ktos ~gość_ktos (Gość)22.11.2020 19:11

W powiecie bełchatowskim nikt według tych statystyk nie zdrowieje od ponad trzech miesięcy. Jedyny powiat w województwie łódzkim, gdzie nikt nie zdrowieje a codziennie przybywa dużo zakażeń. Może ktoś wreszcie dokona korekty tych statystyk.

50


arp ~arp (Gość)22.11.2020 13:03

Bardzo dużo osób umiera, zwyczajnie szkoda ludzi ale trzeba próbować coś robić w zakresie poprawy opieki zdrowotnej i dostępności do niej zwykłych ludzi, obojętnie którego sortu.

91


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat