Koronawirus: Dziesięć zakażeń i dwa zgony w naszym regionie

ePiotrkowŁódzkie Czwartek, 17 września 202011 8513
W Piotrkowie Trybunalskim jest jedno, a w powiecie piotrkowskim cztery kolejne zakażenia COVID-19. Złe informacje płyną z powiatów bełchatowskiego i opoczyńskiego. Zmarli pochodzący stamtąd mężczyźni w wieku 66 i 76 lat. Poza tym trzy nowe zakażenia odnotowano w powiecie radomszczańskim oraz po jednym w powiatach tomaszowskim i opoczyńskim.
fot. pixabay

Łącznie w województwie łódzkim jest 41 kolejnych zakażeń koronawirusem potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Potwierdzone wyniki dotyczą: jednego dziecka, pięciu młodych kobiet, siedmiu kobiet w średnim wieku, dziesięciu kobiet w starszym wieku, jednego nastoletniego chłopca, pięciu młodych mężczyzn, pięciu mężczyzn w średnim wieku oraz siedmiu mężczyzn w starszym wieku. Są to osoby w wieku od 6 do 97 roku życia.

 

Kolejne 32 osoby wyzdrowiały.

 

 

Sytuacja epidemiczna w województwie łódzkim:

Liczba osób z potwierdzonym zakażeniem w województwie łódzkim: 5743
Liczba osób aktualnie zakażonych: 443
Liczba osób hospitalizowanych z podejrzeniem: 17
Liczba osób objętych kwarantanną: 2629
Liczba osób objętych nadzorem epidemiologicznym: 251
Liczba osób, które wyzdrowiały: 5047
Liczba osób, które zmarły: 253
Liczba testów wykonanych przez laboratoria w województwie łódzkim w poprzedniej dobie: 751


Zainteresował temat?

0

3


Komentarze (11)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)18.09.2020 22:09

Nie sądzę że ktoś jeszcze w to wierzy ????

00


j24 ~j24 (Gość)17.09.2020 13:12

Przestańcie ludzi straszyć! Nagle ludzie przestali umierać na raka, choroby serca, teraz wszyscy na wymyśloną grype umierają.

87


ciachos ~ciachos (Gość)17.09.2020 12:41

wypadaloby napisac czy ci Panowie faktycznie zmarli na kowid czy mieli choroby współistniejące..... Ludzie umierali, umieraja i umierac beda a statystyki (wszytsko podciagniete pod kowid) sa wielce zaklamane!!!!! Jak to rozumiec, czy czytajac artykul mam sobie sam przyporzadkowac wiek?? wypadaloby rzetelniej i szczegolowo:
"jednego dziecka, pięciu młodych kobiet, siedmiu kobiet w średnim wieku, dziesięciu kobiet w starszym wieku, jednego nastoletniego chłopca, pięciu młodych mężczyzn, pięciu mężczyzn w średnim wieku oraz siedmiu mężczyzn w starszym wieku. Są to osoby w wieku od 6 do 97 roku życia"
dobrze ze nie mam televizji, jestem spokojniejszym i zdrowszym a media nadaja, strasza.....

96


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat