Korekta rozkładu jazdy MZK

UM Piotrków Trybunalski Poniedziałek, 05 października 202018 3028
Przypominamy, że 4 października zmianie uległ nowy rozkład jazdy autobusów MZK. Zmieniły się godziny odjazdów „emzetek” oraz przebieg niektórych tras.
fot.: archiwum ePiotrkow.pl

- W związku z wnioskami pasażerów wprowadzone zostaną korekty do rozkładu jazdy autobusów MZK. Oprócz zmian godzin odjazdów wszystkich linii, modyfikacji ulegną także trasy linii: 0, 1 i 5 - informują pracownicy Zarządu Dróg i Utrzymania Miasta.

 

Zmiany wprowadzane od 4 października przedstawiają się następująco:
- kursy linii 0 z Michałowa skierowane zostaną ul. Michałowską, Spacerową, Rolniczą do ul. Mickiewicza i dalej bez zmian;
- linia 1 wycofana zostanie z przejazdu ul. Piastowską, Sienkiewicza i Al. Kopernika, a w zamian kursować będzie al. 3 Maja;
- linia 5 w kierunku ul. Wroniej nie będzie wykonywać zajazdu na pętlę Dmowskiego FMG „PIOMA”.


Zainteresował temat?

2

4


Komentarze (18)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Slanto ~Slanto (Gość)05.10.2020 12:21

Cieszyłbym się, gdyby w Piotrkowie jeździły nowe autobusy elektryczne albo hybrydowe. Przydałoby się jeszcze kilka linii w mieście i kilka wyjeżdżających poza miasto. Autobusy mogłyby częściej kursować. Na to wszystko jednak potrzeba pieniędzy. Czy Piotrków na to stać? Codziennie korzystam z piotrkowskich emzetek i przyznam, że nie rozumiem tych ciągłych skarg na MZK i na dyrektora ZDiUMu . Ludzie drodzy, tak optymalnie ułożonego rozkładu jazdy w tym mieście dawno nie pamiętam. Piotrków to nie Warszawa. Autobusy nie będą odjeżdżać z przystanków co 2 minuty. W miejscach, gdzie najwięcej ludzi korzysta z komunikacji częstotliwość odjazdów jest naprawdę niezła - mam na myśli odcinek śródmiejski od pl. Kościuszki do Ryneczku, na przystankach przy Fokusie, na Wyzwolenia czy w al. 3 Maja przy parku. Kupujcie bilety okresowe i przesiadajcie się. Przestańcie narzekać! Zainstalujcie sobie w telefonach aplikację mobileMPK - jest bardzo przydatna przy jazdach komunikacją miejską, nie tylko w Piotrkowie. Polecam!

84


gość_gość ~gość_gość (Gość)05.10.2020 10:01

Jestem kierowcą MZK i mam koronkę.

50


gość_aleksandra ~gość_aleksandra (Gość)05.10.2020 10:38

Czy lepiej jechać bez biletu czy bez maski?

50


Antianti14 ~Antianti14 (Gość)05.10.2020 17:40

Ten autobus ze zdięcia o numerze 40 już nie kursuje. Golę się żyletkami z niego! :)

30


gość_pasażer ~gość_pasażer (Gość)05.10.2020 14:18

Czemu jedynka która jedzie na moryce nie skręca na parking obok szpitala omija ten przestanek

32


jaga ~jaga (Gość)05.10.2020 11:19

A co z trasą linii nr 1? komu to przeszkadzało, że jeździła na Wyzwolenia? Obiecywano powrót do poprzedniej trasy tymczasem korekta polega na tym, że nie będzie jeździć do Hali Targowej. Odkąd pamiętam autobus z Morycy jeździł przez Wyzwolenia na Wysoką/do Szydłowa. Skąd ta zmiana w ogóle, komu to przeszkadzało. Odpowiedziano mi że bierze się pod uwagę głosy mieszkańców, ale które??? i w jaki sposób robi się te konsultacje bo przecież te zmiany nie były zapowiadane!! W domu, z ciocią ???

82


gość_jd ~gość_jd (Gość)05.10.2020 09:22

Ta komunikacja miejska w Piotrkowie Trybunalskim to jest żart z mieszkańców! Przebieg linii MZK, częstotliwość nie skłania ludzi do korzystania z tych usług!!!

112


xn. ~xn. (Gość)05.10.2020 08:16

"Rewolucjonista" dyrektor ZDiUMu nie zna pewnie historii. "Rewolucjonistów" jego pokroju pożerała często sama.... "rewolucja".

141


Do ZDIUM ~Do ZDIUM (Gość)05.10.2020 08:05

Czy komuś u was się nudzi czy lubicie wkurzać mieszkańców? Non stop korekty, ciągle zmiany - nie idzie się połapać., co, gdzie i o której odjedzie. Czy nikt u was nie wie co to są konsultacje? Wyprzedzacie PKP w zmianach rozkładu.
Mówią że nowa miotła lepiej zamiata od starej - w ZDIUM jest niestety odwrotnie.

92


aha ~aha (Gość)05.10.2020 08:05

Znowu? Przez 8 lat rozkładu nie zmieniano, a nagle w tym roku robi się to 3 raz!!! Wsytyd. Ważne, że chociaż na lepsze, bo tak ludzie chcieli. Przywróćcie jeszcze ludziom linię 3, bo nie mamy jak jechać do pracy. MZK to istna stajnia Augiasza, trzeba zrobić tam porządek albo zaorać i sprywatyzować

123


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat