Konwój wstydu w Piotrkowie

Strefa FM Sobota, 17 marca 2018161 20117
Plakat z wizerunkiem Antoniego Macierewicza można było zobaczyć w sobotę na ulicach Piotrkowa. To tzw. "konwój wstydu" zorganizowany przez polityków Platformy Obywatelskiej, który ma wskazać wyborcom problem gigantycznych premii przyznanych przedstawicielom rządu PiS.

Ładuję galerię...

Na bilbordzie, oprócz wizerunku Macierewicza znajduje się kwota jaką otrzymał w formie nagrody. Politycy Platformy Obywatelskiej chcą w ten sposób zwrócić uwagę Polaków na działania Prawa i Sprawiedliwości. - Pan Macierewicz jest posłem z okręgu piotrkowskiego. Niech odda pieniądze, które nienależnie pobrał, rozliczy się z 15 mln zł wydanych na karty. Niech w końcu udzieli odpowiedzi na interpelacje, które od roku leżą bez odpowiedzi. Rząd powinien się w końcu zając wojskiem, które Macierewicz zniszczył. Niech wyjaśni powiązania Antoniego Macierewicza ze strukturami rosyjskiej mafii. Te pytania padają publicznie i oczekujemy odpowiedzi od ministra Macierewicza i oczekujemy od Jarosława Kaczyńskiego, aby ministra rozliczył - wyliczała Elżbieta Radziszewska, posłanka PO.


Osoby zebrane na sobotnim proteście podkreślali, że mieszkańcom Piotrkowa nie jest obojętne to, co obecnie dzieje się w kraju. Piotrkowianie są oburzeni tym, jak rząd PiS rozdaje ogromne pieniądze. To jest kpina z ludzi! Minister Macierewicz niczego dla tego miasta nie zrobił, nigdy nikomu nie pomógł. Praktycznie to jest tylko jego lans w Piotrkowie od czasu do czasu. Pieniądze, które rząd przyznał sobie na nagrody, równie dobrze mogły być wykorzystane w służbie zdrowia - mówiła Małgorzata Pingot, działaczka Platformy Obywatelskiej.


Jak dodaje posłanka Elżbieta Radziszewska, akcja "Konwój wstydu" prowadzona jest w całej Polsce.


Zainteresował temat?

13

34


Komentarze (161)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

eeeee ~eeeee (Gość)17.03.2018 19:26

prawdziwy tłum. Radziszewska niech posłucha swych pobratymców jak się jąkają przed komisją ds. amber gold, niech tłumaczy ludowi . złodziei nie usprawiedliwiam, ale żeby rzucać oskarżenia wypada być odrobinę samokrytycznym.

156


Dydek ~Dydek (Gość)17.03.2018 18:14

Nich oni zrobią sobie zdjęcie w blue boxie , to tylko tło będą sobie zmieniać. Cały czas te same osoby , czy to KODzik czy Platforma zawsze ta sama mor,a

207


wyborca ~wyborca (Gość)17.03.2018 18:02

odwalić się od Pis złodzieje z PO wybory na jesień Panu Chojniakowi nie pomoże nawet ta śmieszna koalicja z SLD. Grzesiek wygramy dla ciebie nareszcie prawda wyszła na jaw rządów pseudo pisowskiego prezydenta ,który oszukał kolegów z Pis i połączył się z czerwonymi

1918


Witek ~Witek (Gość)17.03.2018 16:57

Premie i podwyżki to fakt a gdzie ten konwój wstydu PO na tym bilbordzie nie dało by się wszystkiego wyliczyć a co najgorsza PO to partia zdrady narodowej a tego nigdy się nie wybacza wiec niedobitki z PO niech szukają sobie innego zajęcia bo nikt na was więcej nie zagłosuje. Zresztą wszystkie te partie po 89 roku są antypolskie i szkodzą tylko społeczeństwu

229


gość ~gość (Gość)17.03.2018 17:14

PO,gdzie te wasze autostrady na euro 2012??
To PO podniosło podatki, to za waszej kanecji benzyna kosztowała ponad 5zl za litr. Oszczędź wstydu kobieto twój rząd więcej kradł niż dawał!

2710


Ja ~Ja (Gość)17.03.2018 17:55

Wstyd, to stać z tą panią w okularach.

184


Jacek Ryszka Jacek Ryszkaranga17.03.2018 17:28

wasza pisowska pazerność już się kończy, jesteście takimi samymi złodziejami jak po tylko wy macie białe rekawiczki

1017


ZZZ ~ZZZ (Gość)17.03.2018 17:51

Pani Elżbieta zawód - Poseł IV kadencję buduje most w Skotnikch.Cha cha cha.

174


gość ~gość (Gość)17.03.2018 17:45

Dobra,dobra-PO ma za uszami to fakt,ale to co odwala PiS to przechodzi ludzkie pojęcie.Niby mieli być tacy transparentni,uczciwi do bólu a zachowują się jak dzicz,która dorwała się do koryta. W tym wszystkim są pazerni i bez ogłady z tym panem,co wojsko rozwalił i ma obłęd w oczach

78


Jacek Ryszka Jacek Ryszkaranga17.03.2018 17:25

jeśli nie widzisz autostrad idź do pana od oczu

511


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat