Konwój wstydu w Piotrkowie

Strefa FM Sobota, 17 marca 2018161 20094
Plakat z wizerunkiem Antoniego Macierewicza można było zobaczyć w sobotę na ulicach Piotrkowa. To tzw. "konwój wstydu" zorganizowany przez polityków Platformy Obywatelskiej, który ma wskazać wyborcom problem gigantycznych premii przyznanych przedstawicielom rządu PiS.

Ładuję galerię...

Na bilbordzie, oprócz wizerunku Macierewicza znajduje się kwota jaką otrzymał w formie nagrody. Politycy Platformy Obywatelskiej chcą w ten sposób zwrócić uwagę Polaków na działania Prawa i Sprawiedliwości. - Pan Macierewicz jest posłem z okręgu piotrkowskiego. Niech odda pieniądze, które nienależnie pobrał, rozliczy się z 15 mln zł wydanych na karty. Niech w końcu udzieli odpowiedzi na interpelacje, które od roku leżą bez odpowiedzi. Rząd powinien się w końcu zając wojskiem, które Macierewicz zniszczył. Niech wyjaśni powiązania Antoniego Macierewicza ze strukturami rosyjskiej mafii. Te pytania padają publicznie i oczekujemy odpowiedzi od ministra Macierewicza i oczekujemy od Jarosława Kaczyńskiego, aby ministra rozliczył - wyliczała Elżbieta Radziszewska, posłanka PO.


Osoby zebrane na sobotnim proteście podkreślali, że mieszkańcom Piotrkowa nie jest obojętne to, co obecnie dzieje się w kraju. Piotrkowianie są oburzeni tym, jak rząd PiS rozdaje ogromne pieniądze. To jest kpina z ludzi! Minister Macierewicz niczego dla tego miasta nie zrobił, nigdy nikomu nie pomógł. Praktycznie to jest tylko jego lans w Piotrkowie od czasu do czasu. Pieniądze, które rząd przyznał sobie na nagrody, równie dobrze mogły być wykorzystane w służbie zdrowia - mówiła Małgorzata Pingot, działaczka Platformy Obywatelskiej.


Jak dodaje posłanka Elżbieta Radziszewska, akcja "Konwój wstydu" prowadzona jest w całej Polsce.


Zainteresował temat?

13

34


Komentarze (161)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)19.03.2018 10:17

Wow ???? Pani Poseł sie uaktywninila
Przypomniala sobie o swoim mieście
PROPAGANDA

145


Adamo ~Adamo (Gość)19.03.2018 09:55

PIS bije na głowę poprzednie rządy w rozkradaniu Państwa. Czy to jest ta dobra zmiana , której chciałeś suwerenie? Za kilka lat kasy braknie , a oni uciekną do ciepłych krajów. A ty suwerenie będziesz za to płacił!

1310


Prawdziwy Polak ~Prawdziwy Polak (Gość)19.03.2018 09:23

Oto nie pisowska kasta sędziów i prawdziwych polaków, oni nie są na sznurku władzy, w końcu uczciwie zarabiają i nie kradną tylko legalnie w biały dzień robią z pisowskiego ludu ciemnotę - OTO czyżby następne kłamstwo niemieckich mediów hahaha - https://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/prawie-16-mln-zl-na-nagrody-w-trybunale/ejqzwm0

24


cwaniak z miejskiej gazowni ~cwaniak z miejskiej gazowni (Gość)19.03.2018 08:50

"Pracownicy" magistratu!! weźcie się do pracy a nie klepiecie bebilizmy !!!!!

51


gość ~gość (Gość)19.03.2018 08:13

Zabrali Sbekom, to im się należy.
Trzeba rozliczyć .p.Radziszewską
Za to co zrobiła przez tych parę kadencji.
Oprócz rajdu , rowerowego.

1311


gość ~gość (Gość)19.03.2018 06:43

Jak mu się należało za prace to wziął !!! Ale nie kradł jak poprzednicy !

1313


TakUważam ~TakUważam (Gość)19.03.2018 07:31

Jak PO tak robiło to PiS tak nie głupiał.

1310


i tyle ~i tyle (Gość)19.03.2018 07:29

Tonący brzytwy się chwyta.

96


Bolek Smoleński ~Bolek Smoleński (Gość)18.03.2018 10:05

Piotrków to zaścianek i zacofanie, gniazdo wyznawców religii smoleńskiej. Radziszewska choć za nią nie przepadam mieszkanka powiatu piotrkowskiego od pokoleń,katoliczka praktykująca jest bardzo zła bo z peło, a Macierewicz guru religii smoleńskiej i warszawiak jest u nas prawdziwym przywódcą, wręcz półbogiem. Podajcie mi w takim razie co ten szkodnik smoleński zrobił dla tego miasta Piotrkowa Trybunalskiego razem z Misiewiczem, i czy Radziszewska tak doiła i rozdawała kasę kolesiom, konkretne odpowiedzi proszę? bez mułu bagiennego!

1616


piotrkowianka z Targowej ~piotrkowianka z Targowej (Gość)18.03.2018 21:29

Sędzia Limera zrezygnował ze stanowiska.
Nominaci Zbigniewa Ziobry na prezesów sądów nie wytrzymują środowiskowej presji i rezygnują ze stanowisk.
PODŁA ZMIANA SYPIE SIE!

86


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat