Konkurs z okazji rocznicy urodzin św. Jana Pawła II

ePiotrkow Poniedziałek, 20 kwietnia 20200 1151
W tym roku przypada 100. rocznica urodzin papieża Polaka, św. Jana Pawła II. Z tej okazji Miejski Ośrodek Kultury w Piotrkowie ogłasza konkurs, w którym mogą wziąć udział dzieci i dorośli. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 4 maja.

Ładuję galerię...

18 maja br przypada 100. rocznica urodzin św. Jana Pawła II. Z tej okazji Miejski Ośrodek Kultury w Piotrkowie postanowił ogłosić konkurs rodzinny pod nazwą „Upominek dla św. Jana Pawła II”. Aby wziąć udział w konkursie należy wybrać tekst poetycki autorstwa ks. Jana Twardowskiego, podzielić go na role i nagrać w formie audio (w formacie m4a, wav lub mp3). Utwór może być nagrany na dyktafon w telefonie komórkowym. Nagranie musi być przygotowane przez przynajmniej jedną osobę dorosłą i dziecko. Najważniejszą częścią zadania konkursowego jest ciekawa interpretacja wybranego utworu. Nagranie nie może przekraczać 3 minut.


Nagrane utwory należy przesłać do 4 maja na adres e – mail: kancelaria@mok.piotrkow.pl. Do wiadomości należy dołączyć następujące dane: imiona i nazwiska oraz wiek osób biorących udział w nagraniu, a także numer telefonu kontaktowego. Najciekawsze interpretacje zostaną nagrodzone. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie internetowej www.mok.piotrkow.pl oraz na profilu MOK na Facebooku 18 maja, w dniu 100. rocznicy urodzin św. Jana Pawła II. Tego samego dnia opublikowane zostanie także słuchowisko z poklatkową animacją, zrealizowane z nagrodzonych nagrań. Słuchowisko to będzie można zobaczyć na stronie internetowej ośrodka, jego profilu facebook'owym oraz w Telewizji Piotrków.


Szczegóły w regulaminie ! 

 


Zainteresował temat?

1

1


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat