Konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży

MOK Piotrków Środa, 21 października 20200 1108
Ośrodek Edukacji Artystycznej MOK zachęca dzieci i młodzież z Piotrkowa Trybunalskiego w wieku do 14 roku życia do udziału w konkursie plastycznym pt. "Tradycje świąteczne".
W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną konkurs nie może odbyć się w formie tradycyjnej i zrealizowany zostanie w systemie on-line.

Dzieci, które chcą wziąć udział w tym konkursie, mogą zrobić zdjęcie swojej pracy i przesłać je do nas do 4 grudnia 2020 roku drogą elektroniczną wraz z informacjami o uczestniku na email: oea@mok.piotrkow.pl.

Organizatorem konkursu jest Ośrodek Edukacji Artystycznej MOK w Piotrkowie Trybunalskim.

 

Regulamin konkursu znajduje się na stronie internetowej Miejskiego Ośrodka Kultury pod adresem: www.mok.piotrkow.pl (zakładka Ośrodek Edukacji Artystycznej). Natomiast szczegółowe informacje można uzyskać pod nr telefonu: 44 733 91 30.

 


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat