Konkurs plastyczny "Wakacje wolne od uzależnień"

ePiotrkow Wtorek, 09 maja 20170 3211
Rusza konkurs plastyczny "Wakacje wolne od uzależnień", organizowany przez stowarzyszenie Wzajemnej Pomocy Abstynenckiej "Pałacyk", wraz z Miejską Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, piotrkowskim magistratem, Komendą Miejską Policji i Miejskim Ośrodkiem Kultury.
fot. Stowarzyszenie Wzajemnej Pomocy Abstynenckiej PAŁACYK Piotrków Trybunalsk

Główne założenia konkursu z zakresu profilaktyki uzależnień to popularyzacja wśród dzieci i młodzieży wiedzy na temat uzależnień, ukazanie zgubnych skutków picia alkoholu, palenia papierosów i przyjmowania środków odurzających, wskazanie roli rodziny w kształtowaniu charakteru młodego człowieka, propagowanie życia bez nałogów czy rozwijanie wyobraźni dziecka poprzez prace plastyczne. 

 

Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych i gimnazjów z terenu Piotrkowa, którzy zostaną podzieleni na trzy kategorie - klas I-III, IV-VI oraz klas gimnazjalnych. Prace mogą być wykonane dowolną techniką plastyczną w formacie nie mniejszym niż A4, a każda z placówek może zgłosić do 10 prac w każdej kategorii wiekowej.


Prace można nadsyłać do 9 czerwca. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi zaś 5 dni później. W każdej kategorii wiekowej przyznane zostaną 3 nagrody za zajęcie I, II i III miejsca; Organizator zastrzega sobie prawo do przyznania dodatkowych nagród i wyróżnień.

 

Tutaj znajdziecie zgłoszenie.

 

pobierz plik Regulamin konkursu plastycznego 2017.doc

 

 

inf. Stowarzyszenie Wzajemnej Pomocy Abstynenckiej PAŁACYK Piotrków Trybunalski

 


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat