Konkurs na zagospodarowanie terenów wokół wieży ciśnień odwołany

UM Piotrków Trybunalski Czwartek, 19 marca 20204 2258
W związku z panującym w kraju stanem zagrożenia epidemicznego odwołany został konkurs „Nasza Nowa Przestrzeń” organizowany dla szkół ponadpodstawowych przez Pracownię Planowania Przestrzennego.

O konkursie pisaliśmy tutaj! 

 

- Dziękujemy wszystkim za zainteresowanie konkursem. Liczba zgłoszeń, które do nas wpłynęły potwierdziła, że temat zagospodarowania terenów w rejonie ulic: Słowackiego, POW oraz Grota-Roweckiego jest dla młodych ludzi niezwykle istotny – mówi Paweł Czajka, dyrektor PPP dodając, że ze względu na aktualną sytuację w kraju nie ma możliwości dokończenia konkursu.

Zamknięcie placówek oświatowych spowodowało, że szkoły i uczniowie nie mogli prawidłowo zorganizować zespołów, zgłosić ich udziału i przygotować prac konkursowych. Te wszystkie elementy spowodowały, że konkurs musiał zostać odwołany. - Prognozowany czas trwania zagrożenia epidemicznego nie pozwala na przeprowadzenie konkursu w bieżącym roku szkolnym – podaje dyrektor Czajka informując, że konkurs „Nasza nowa przestrzeń” na dotychczasowych zasadach zostanie ponownie ogłoszony w kolejnym roku szkolnym.


Zainteresował temat?

1

2


Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

:))) ~:))) (Gość)19.03.2020 13:30

Rada nadzwyczajnie obraduje a konkurs odwołany:))))

70


gość ~gość (Gość)19.03.2020 13:06

A może zrobić na górze wypożyczalnie hulajek?

30


gość ~gość (Gość)19.03.2020 13:01

I bardzo dobrze powinni zburzyć ten bubel

17


gość ~gość (Gość)19.03.2020 11:41

Dziękujemy Krzysiu! Ponownie mieszkańcy Piotrkowa zrobieni w balona. Nic się nie zmieni. Rządząca ekipa ma podejście, by niczego nie robić, bo po co robić se problemy i pracować. Wolą tylko ciągnąć kase od spracowanych ludzi. Żenada. Wymówka wirus czy nie wirus zawsze się znajdzie - miliony ludzi pracują poprzez e pracę. Mamy XXI wiek - planowanie przestrzenne, przygotowanie projektów czy dokumentów można zrobić w domu za biurkiem komputera

111


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat