Konkurs dla rękodzielników w MOK

Strefa FM Środa, 24 lutego 20210 884
Ośrodek Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie organizuje kolejny konkurs. Tym razem dla twórców rękodzieła artystycznego. Będzie to już jego piąta edycja, a do udziału zaproszone są dzieci, młodzież w wieku od 7 do 14 lat, a także seniorzy amatorzy powyżej 60. roku życia.
fot. pixabay.com / Celiosilveira

5. edycja konkursu pod nazwą "Kraina czarów", której patronuje Starostwo Powiatowe w Piotrkowie, ma za zadanie pobudzić wyobraźnię twórców. Prace konkursowe można przygotować w jednej z kilku kategorii. A są to - ceramika, malarstwo na szkle, decoupage, tkanina artystyczna, masy papierowe, haft, szydełko, rzeźba, collage i inne trwałe techniki przestrzenne.


Prace można zgłaszać do 30 kwietnia 2021 roku na adres:


Ośrodek Edukacji Artystycznej MOK,

ul. Słowackiego 13,

97-300 Piotrków Trybunalski

 

Laureaci zostaną po wyborze przez jury powiadomieni o wygranej telefonicznie. Wręczenie nagród zaplanowano 11 maja podczas otwarcia wystawy pokonkursowej.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat