Konkurs "Piotrków w moich oczach" rozstrzygnięty

Strefa FM Sobota, 25 listopada 20176 3987
Konkurs literacko-fotograficzny "Piotrków w moich oczach" rozstrzygnięty. Inicjatywa skierowana była do uczniów szkół podstawowych.

Ładuję galerię...

Komisja wyłoniła laureatów oraz wyróżniła dodatkowe prace. - Ja zrobiłem zdjęcie zamku w Bykach przy ul. Kasztelańskiej i zająłem pierwsze miejsce. Konkurs bardzo mi się podobał i na pewno będę brać udział w kolejnych - opowiadał jeden z nagrodzonych uczestników.


Konkurs realizowany był w ramach projektu "Kalejdoskop radości". - Osoby biorące udział w projekcie bardzo chętnie uczestniczą w działaniach przewidzianych w ramach tego projektu. Są to zadania zarówno dla dzieci jak i rodziców. Odzew jest bardzo pozytywny i jesteśmy zadowoleni z aktywności uczestników - mówiła Justyna Ciesielska z Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie.


Zainteresował temat?

2

2


Komentarze (6)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

bdziu ~bdziu (Gość)01.12.2017 13:14

Hm...wygrało zdjęcie zamku w Bykach ? Czy to aby na temat "PIOTRKÓW w moich oczach" ? Chyba ,że Byki zostały dzielnicą miasta ...Coś mnie tu nie pasuje...

410


milo ~milo (Gość)23.12.2017 23:53

Pan na zdjęciu nr 2 uroczy ...

12


AACC ~AACC (Gość)13.12.2017 15:07

na zdjęciu 6 to jest fajnY "PREZENT"

21


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat