Koniec sezonu na piotrkowskim lodowisku

UM Piotrków Trybunalski Czwartek, 28 lutego 20195 4291
Zima powoli się kończy, kończy się więc sezon na miejskim lodowisku w parku im. ks. Poniatowskiego. Zimę pożegnano jednak z przytupem, bo w czwartek na lodzie pojawiły się prawdziwe tłumy.

Ładuję galerię...

W tłusty czwartek na ślizgawkę przyszły wróżki, diabły, misie, książęta i królewny oraz wiele innych postaci. Na bal karnawałowy zaprosił dzieci i młodzież piotrkowski Ośrodek Sportu i Rekreacji. W zabawie udział wzięli uczniowie z piotrkowskich szkół podstawowych i gimnazjów. Na wszystkich czekała gorąca herbata i oczywiście pączek. Oprócz zabawy przy muzyce tradycyjnie był też element sportowej rywalizacji i wybór najlepszego przebrania. Drużyny szkolne wzięły udział w slalomie równoległym. W zabawie udział wzięło 15 drużyn z 7 szkół podstawowych. Zawody odbyły się w dwóch kategoriach wiekowych. Dla łyżwiarzy, którzy „wyślizgali” najlepsze czasy przygotowano puchary, medale oraz nagrody rzeczowe. W konkurencji obowiązywała punktacja "australijska", dlatego na każdym stopniu podium znalazły się po dwie drużyny. 

 

grupa młodsza

I miejsce – SP 2 i 5

II – SP 5 (II zespół) i 3

III – SP 13 i 16

IV – SP 8 i 16 (II zespół)

 

grupa starsza

I miejsce – SP 11 i 3

II – SP 13 i 2

III – SP 8 i 16

 

Niedziela (3 marca) będzie ostatnim dniem funkcjonowania lodowiska w tym sezonie.


Zainteresował temat?

1

1


Komentarze (5)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)01.03.2019 18:31

Chciałbym Z dziećmi pojeździć swobodnie, ale w Piotrkowie jest koszmar na tej ślizgawce.Może Prezydent pomyśli?coś.

10


Ep !! ~Ep !! (Gość)01.03.2019 10:37

Jestem z Piotrkowa. Na łyżwach w tym sezonie byłem wiele wiele razy ale ani razy w Piotrkowi bo i po co? Jak już płacić za wstęp to na lodowisko z prawdziwego zdarzenia a nie taką kałużę...

60


gość ~gość (Gość)01.03.2019 11:35

Polecam aren lodową w Tomaszowie

40


gość ~gość (Gość)28.02.2019 21:37

Ogólnie to fajnie, że takie lodowisko jest.
Tłumy to są jak szkoły się zjawiają. Niestety w regionie mamy najsłabsze lodowisko w regionie. W tym roku ani razu nie byłem w Piotrkowie.

60


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat