Koniec sezonu na piotrkowskim lodowisku

Strefa FM Piątek, 21 lutego 20204 3563
Sobota (22 lutego) to ostatni dzień, kiedy będzie można skorzystać z miejskiego lodowiska w parku ks. Poniatowskiego w Piotrkowie.
fot. archiwum epiotrkow.pl

To już ostatnia okazja, aby wybrać się na łyżwy na piotrkowskie lodowisko. Jak powiedział w rozmowie z nami Leszek Heinzel, dyrektor OSiR, pogoda nie sprzyja utrzymywaniu tafli na optymalnym poziomie, więc została podjęta decyzja o zakończeniu sezonu. W najbliższy poniedziałek rozpocznie się demontaż obiektu.

 

Przypominamy, w sobotę z lodowiska będzie można korzystać w godzinach 9 - 21.


Zainteresował temat?

0

2


Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)21.02.2020 19:15

Prawdziwe lodowisko jest w Tomaszowie lub Bełchatowie. To jest jakaś kałuża wylana z wiadra

80


gość ~gość (Gość)22.02.2020 13:16

Oj tak lodowisko w tym roku zaniedbane://

21


cynik ~cynik (Gość)21.02.2020 18:10

Cyganiak ogłosił ,że zimy nie będzie. I co robić? Z "fachowcami "się nie dyskutuje. Zresztą każdy zaoszczędzony grosz się przyda. Na co by to wydać? Na co? Ale to nie na moją głowę. Są jeszcze mędrcy z rady miasta. I władza wykonawcza.

60


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat