Koniec roku w piotrkowskiej piłce amatorskiej

ePiotrkow Wtorek, 22 grudnia 20202 1617
Ostatnią w tym roku kolejkę rozegrali piłkarze-amatorzy występujący w halowej lidze organizowanej przez piotrkowski OSiR. Znów obyło się bez większych niespodzianek.

 

W I lidze najwyższe zwycięstwo odniósł wicemistrz. Prym - Galeria Wnętrz pokonał 5:0 LZS Sulejów i rok 2020 zakończy w fotelu lidera. Komplet punktów ma na koncie także obrońca trofeum Barwil Omega, który zwyciężył Met-Stal 3:1. Tabelę zamykają trzy drużyny bez zdobyczy punktowej: Met-Stal, Eko-Luk i Ekipa PTB.


W II lidze na prowadzeniu bez straconej bramki Emik Brudaki (w niedzielę 3:0 z OSiR Hermes), a na drugim WKS Proszenie (0:0 z Czarnymi).
Najbliższa kolejka AHLPN zaplanowana jest na 6 stycznia, ale jeszcze nie wiadomo czy covidowe obostrzenia będą dotyczyć także sportu amatorskiego. Jeśli tak, rozgrywki zostaną wznowione po 17 stycznia.

Tabel I ligi:

Tabela II ligi:

 


Zainteresował temat?

0

1


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość_ggg ~gość_ggg (Gość)27.12.2020 19:07

Daniel ma propozycje piotkowianina trenować

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat