Konferencja o bezpieczeństwie w ruchu drogowym

Strefa FM Czwartek, 25 marca 20100 1051
Prawidłowa edukacja warunkiem poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym - to temat przewodni konferencji, która odbędzie się już jutro w Miejskim Ośrodku Kultury w Piotrkowie.


Główny organizatorem przedsięwzięcia jest piotrkowski Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego.

 

- Program jest szalenie bogaty, będzie sześć prezentacji. Chcemy pokazać, co samorządy robią na rzecz poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Oprócz przedstawicieli Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi, Komendy Powiatowej w Radomsku, samorządu i kuratora oświaty będzie również Żandarmeria Wojskowa z Tomaszowa, która chce pokazać jak działa na rzecz poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym - powiedział Bronisław Brylski - zastępca dyrektora WORD-u w Piotrkowie.

 

Początek konferencji o godz. 10.00 w budynku MOK-u (Al. 3-go Maja 12).

 


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat