Konferencja "W 100-lecie odzyskania niepodległości przez Polskę” w Bełchatowie.

Strefa FMBełchatów Środa, 21 listopada 20180 1665
W Bełchatowie odbędzie się Ogólnopolska konferencja naukowa z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Wydarzenie rozpocznie się 29 listopada o godzinie 9.00 w Rezydencji Dwór Polski przy ul. Czaplinieckiej 144.

Ładuję galerię...

Podczas konferencji uczestnicy omówią najważniejsze okoliczności prowadzące do odzyskania niepodległości przez Polskę-Przedstawione zostaną zarówno działania prowadzone na ziemiach polskich, jak i uwarunkowania międzynarodowe, które doprowadziły do odbudowania suwerennej Rzeczypospolitej. Ważnym zadaniem będzie prześledzenie różnych koncepcji i porównanie często odmiennych wizji, których celem było odrodzenie Polski - powiedziała Marzena Kumosińska, asystent prasowy Instytut Pamięci Narodowej w Łodzi.

 

Konferencja potrwa dwa dni.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat