Końcowy odcinek ul. Żwirki w koszmarnym stanie

Strefa FM Wtorek, 10 kwietnia 201817 3292
Mieszkańcy skarżą się na stan ulicy Żwirki w Piotrkowie, głównie na odcinku za skrzyżowaniem z ul. Południową. Droga od wielu lat nie była tam remontowana. Działu Utrzymania Obiektów Drogowych i Inżynierii Ruchu piotrkowskiego Zarządu Dróg zapowiada przeprowadzenie tam cząstkowego remontu.

Ładuję galerię...

- Cała ulica nie jest w dobrym stanie, natomiast końcowy odcinek ul. Żwirki wygląda dramatycznie. Dziury są tam tak ogromne, że praktycznie nie ma możliwości przejazdu. Jakiś czas temu prowadzone były prace mające na celu poprawienie stanu całej ulicy, natomiast  końcowy odcinek został jak zwykle pominięty. Kolejny problem pojawia się zimą. Odśnieżarki jadą prosto z ulicy Żwirki w Południową, omijając kawałek drogi prowadzącej na lotnisko. Oprócz tego nawierzchnia tam jest niezwykle zabrudzona - mówił jeden z mieszkańców Piotrkowa.

 

Zwróciliśmy się z tym problemem do Działu Utrzymania Obiektów Drogowych i Inżynierii Ruchu przy piotrkowskim ZDiUM. - Na terenie miasta prowadzimy remonty cząstkowe przede wszystkim głównych ulic. Następnie będziemy przechodzili na mniejsze drogi, takie jak np. ul. Żwirki. Myślę, że w przeciągu 2 tygodniu postaramy się rozwiązać ten problem i cząstkowe remonty zostaną wykonane. Nasze pracę będą obejmowały całą nawierzchnię bitumiczną ulicy, także ten ślepy odcinek - powiedział Ryszard Żak, kierownik Działu Utrzymania Obiektów Drogowych i Inżynierii Ruchu w Piotrkowie. 


Zainteresował temat?

3

2


Komentarze (17)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)12.04.2018 09:48

A na co tam droga, komu to potrzebne?

03


gość ~gość (Gość)12.04.2018 01:11

A jaki syf jest na Broniewskiego, niby nowe osiedla budują, a droga jak na wsi, koło można urwać, znajomy mieszkanie nowe kupił i zawieszenie ciagle naprawia w aucie. Dziury, brud, błoto najwyzsza pora wymienić starą trelinkę na asfalt, bo do Budowlanki młodzież niedługo będą zrzucać ze spadochronów, bo po deszczu nie da się przejść, mieszkańcy nie maja zapewnionego godnego komfortu życia na tej ulicy.

40


awers ~awers (Gość)11.04.2018 14:23

Co tam Żwirki gdzie ruch jest minimalny, większość ulic w PT to już jest słynne w całym powiecie, dziura na dziurze.

52


gość ~gość (Gość)11.04.2018 13:15

Jak się nie podoba to pieszo chodzić.

24


n ~n (Gość)10.04.2018 14:53

Swojska jest w opłakanym w stanie

61


Witek ~Witek (Gość)10.04.2018 20:47

A która ulica w mieście jest w należytym stanie chyba żadna

61


gość ~gość (Gość)10.04.2018 18:21

Dokładnie. Zarówno ulica Żwirki jak i przylegające do niej ulice są w opłakanym stanie. Na tym obszarze osiedla się coraz więcej osób więc wypadałoby coś z tym zrobić. Częściowe łatanie ulic Gospodarczej i Południowej zaowocowało "wywaleniem" dziur na poł jezdni, bo ulicą tego nie można nazwać. Żwirki na odcinku Concordia -Park to juz w ogóle tor przeszkód, który z dnia na dzien musi pokonywać coraz wieksza ilość ludzi. Ubocze miasta to ubocze, ale dlaczego za kazdym razem ma byc pomijane w planach remontowych?

71


? ~? (Gość)10.04.2018 14:29

Proszę przejechać się na ulice Wojska Polskiego (okolice Ryneczku i Kauflandu) i Roosevelta (cała). Tam dopiero jest koszmar! I to na głównych ulicach miasta! A tu lament o kilka dziur...

121


super zgryżliwy ~super zgryżliwy (Gość)10.04.2018 14:37

a najgorsze to jest to, że brak ulicy żwirki na samym lotnisku ( nagle się kończy) do czego to podobne, zajmować się tylko mediateką a wudoteka ("europa") się chwieje bez picia

43


dfgdgdfg ~dfgdgdfg (Gość)10.04.2018 12:30

Żwirki jest tragiczna, ale tak samo przyległe: Południowa i Gospodarcza. Plus Roosevelta. To nie nasza wina, że to nie jest centrum i nie mamy mediateki, proszę poprawcie nam ulice!

101


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat