Koncert z okazji Dnia Seniora

MOK Piotrków Sobota, 16 listopada 20190 3729
"Byłaś, jesteś, będziesz Polsko" to tytuł koncertu, który odbył się w piątek z okazji Dnia Seniora w Ośrodku Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury. Publiczności zaprezentowała się Kapela Spod Dębu.

Ładuję galerię...

"Byłaś, jesteś, będziesz Polsko" to koncert, na który złożyły się pieśni patriotyczne, towarzyszące narodowi polskiemu w trudnych chwilach - Pieśni, które były i nadal są istotnym elementem tożsamości narodowej. Był to koncert wyjątkowy, gdzie do wspólnego występu już od pierwszych chwil została zaproszona publiczność. Dzięki śpiewnikom, każdy mógł włączyć się do wspólnego śpiewania. Całość uzupełnił komentarz do prezentowanych utworów - mówili organizatorzy wydarzenia. 

 

 

 

(Źródło : OEA MOK)

 


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat