Koncert upamiętniający Piotra Kudybę przeniesiony

Strefa FM Piątek, 18 stycznia 20190 1658
Pierwotnie koncert miał się odbyć 18 stycznia, ale ze względu na żałobę narodową, wprowadzoną z powodu zabójstwa prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza, wydarzenie odbędzie się dopiero 1 lutego. Koncert rozpocznie się o godzinie 19.00 w sali widowiskowo-teatralnej Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie.
fot.materiały organizatora

Od śmierci piotrkowskiego kompozytora i założyciela wielu zespołów minęło 10 lat. Właśnie z tej okazji powstał pomysł, aby wszyscy lokalni artyści wystąpili na jednej scenie i zaśpiewali piosenki do jego twórczości.

 

Wstęp za okazaniem wejściówek, które dostępne są w Miejskim Ośrodku Kultury w Piotrkowie. Jeśli ktoś odebrał bilety z wcześniejszą datą, dalej będą one obowiązywać.


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat