Koncert obojowy w szkole muzycznej

ePiotrkow Środa, 22 marca 20171 3438
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. I. J. Paderewskiego w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na koncert w wykonaniu Michała Rogalskiego (obój), któremu na fortepianie towarzyszyć będzie Anastazja Wilczkowska.

Koncert odbędzie się 3 kwietnia, początek o godz. 17.00.

 

Michał Rogalski był uczniem Andrzeja Wilczyńskiego (klasa akordeonu) i Mieczysława Pawlaka (klasa oboju) w Państwowej Szkole Muzycznej w Piotrkowie Trybunalskim. Edukację kontynuował w Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie i na Uniwersytecie Karoliny Północnej w USA. W 2011 roku uzyskał doktorat na Uniwersytecie Minnesoty w Minneapolis (USA). Do 2012 roku przebywał w USA, gdzie grał w takich orkiestrach jak: Minnesota Opera, Minnesota, Orchestra Winston-Salem Symphony i Piedmont Opera. Od 2012 roku Michał Rogalski mieszka w Londynie, pracuje w Guildhall School of Music & Drama, koncertuje jako solista i kameralista. Jego niedawna premiera koncertu obojowego Judith Bingham spotkała się z uznaniem krytyków gazet "The Guardian" i "The Times".


Zainteresował temat?

7

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)22.03.2017 20:10

wspaniała kariera muzyczna! pogratulować tylko!

20


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat