Koncert karnawałowy na UJK

Strefa FM Wtorek, 21 lutego 20171 3355
Zapraszamy na koncert karnawałowy, który odbędzie się w najbliższy czwartek, 23 lutego 2017 w auli budynku „A” Filii UJK o godz. 16.00. W koncercie wezmą udział zespoły kameralne (m.in kwartet smyczkowy i saksofonowy), duety złożone z uczniów i nauczycieli, Piotrkowska Orkiestra Kameralna, Orkiestra Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia w Piotrkowie.

W repertuarze Brahms, Grieg, Joplin, Ellington, Paganini, Chopin i Strauss.

Polonez A-dur- Fr. Chopin opr. Julius Herrmann, Polka Tritsch -Tratsch - Johanna Straussa, op.214, Hej sokoły – polsko ukraińska pieśń ludowa, Dni których nie znamy, Gdzie ten który powie mi - z repertuaru zespołu Brathanki, Małgośka Maryli Rodowicz a także Marsz Radeckiego.


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

kon ~kon (Gość)22.02.2017 11:40

a spoko przyjdę zobaczyć...NIE!!

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat