Koncert dla „Szansy” już w sobotę

ePiotrkow Środa, 18 grudnia 20190 1978
Już nie miesiące czy tygodnie a dni odliczają do przeprowadzki do nowej siedziby podopieczni, specjaliści, pracownicy i sympatycy Centrum Edukacyjno-Rehabilitacyjnego „Szansa” w Piotrkowie Trybunalskim. 500-metrowy lokal przy ulicy Wysokiej, po 12 latach, zamieniają na ten przy Wolborskiej 86. – Jestem przeszczęśliwa i bardzo wdzięczna, bo dzięki coraz większemu gronu sprzyjających nam od wielu lat osób spełniają się nasze marzenia – mówi Hanna Gural dyrektor „Szansy”. - Ogromnie im za to dziękuję. Ich zaangażowania nie da się wycenić, ale zadbamy o to, by zawsze o nich pamiętać.

Jedną z najbliższych okazji do prezentacji nowej siedziby „Szansy”, jej działalności, a dodatkowo zebrania potrzebnych na wyposażenie nowego budynku pieniędzy, będzie organizowany przez Centrum „Szansa” i starostę powiatu piotrkowskiego Piotra Wojtysiaka koncert charytatywny „Gwiazdka dla Szansy”. – Mam świadomość, że ponad połowa podopiecznych Centrum to właśnie mieszkańcy naszego powiatu, dlatego też moja decyzja o wspólnej organizacji tego wydarzenia była z góry przesądzona – mówi starosta. – Cieszę się, że tak wiele osób bezinteresownie wsparło przygotowanie koncertu. Począwszy od pozyskania fantów na licytację, za co dziękuję Pani Barbarze Lorek, Pani Aleksandrze Rozpędek i Panu Jarosławowi Krakowi. Ale także Graph Point za wydrukowanie plakatów, zaproszeń, roll-upów, Atut Piotrków za dekorację sceny Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie Trybunalskim, Kwiaciarni Czarna Owca, Gminnemu Związkowi Kół Gospodyń Wiejskich z Moszczenicy za przygotowanie Kiermaszu Świątecznego oraz Bistro Soul Food Jakuba Wolskiego za poczęstunek dla uczestników koncertu.

 

Lista osób, które pomagają w organizacji wydarzenia jest znacznie dłuższa, jednak najważniejszy jest cel – zebranie pieniędzy na wyposażenie m.in. poczekalni, rejestracji czy pokoju dla matek karmiących. Organizatorzy mają nadzieję, że uda się to dzięki zaproszonym na koncert gościom oraz uczestnikom kiermaszu. Cały dochód z sobotniego wydarzenia zostanie przeznaczony na rzecz „Szansy”.

 

Koncert odbędzie się 21 grudnia w Miejskim Ośrodku Kultury w Piotrkowie, początek o 17.00, dwie godziny wcześnie rozpocznie się kiermasz świąteczny.

 

Podczas Koncertu przeprowadzone zostaną licytacje m.in.: lotu szybowcem, lotu helikopterem, lotu małym samolotem, innowacyjnego zabieg Rh+ Anais, vouchera do Kwiaciarni Czarna Owca, oficjalnego modelu piłki nożnej Euro 2020, koszulki polskiej reprezentacji piłki nożnej z podpisami kadrowiczów, kolacji w Restauracji Miód i Wino na Podklasztorzu, obrazów ufundowanych przez starostę.

 

Na scenie wystąpią podopieczni Centrum „Szansa”, Zespół Witoski z Grabicy, Schola Hosanna z Moszczenicy, Zespół Simare z Piotrkowa Trybunalskiego oraz artyści Polskiej Opery Kameralnej - Małgorzata Kulińska, Ewa Szpakowska, Andrzej Niemierowicz i Kazimierz Kowalski.

 

 

 

 

 

(materiały: Starostwo Powiatowe w Piotrkowie) 


Zainteresował temat?

4

1


Komentarze (0)

Komentowanie zostało wyłączone.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat