Koncert dla Pawła - "Mam jeszcze dosyć wiary". Zebrano 11.000 złotych!

ePiotrkow Poniedziałek, 23 września 20196 6064
16 wykonawców zagrało i zaśpiewało dla walczącego z chorobą muzyka Pawła Małolepszego podczas koncertu zorganizowanego w niedzielę w Miejskim Ośrodku Kultury w Piotrkowie. Ze sprzedaży cegiełek i licytacji zebrano na rehabilitację artysty nieco ponad 11.000 złotych.

Ładuję galerię...

Przez 4 godziny na scenie MOK występowali: Wojciech Baranowski, Marcin Januszkiewicz z Igorem Ćwiekiem, zespół 1ONE z muzykami TSA – Januszem Niekraszem i Markiem Kapłonem, Agata Michalska z Marcinem Gliszczyńskim, Rail z Mateuszem Żerkiem, Jasna Strona Mocy, BEZ NUT, Katarzyna Jarszak i Maria Jakubczak, zespół ZAKRĘTY, grupa 5 na 5, Robert Alberciak, Seweryn Gonera, Krzysztof Janowski, Danny White, zespół BetonJarka, a także chór CANTATE COLLECTIVE.

Imprezę poprowadził Bartosz Gumulec.

 

Na zakończenie artyści wykonali wspólnie „Wiarę” jeden z najbardziej znanych utworów Pawła Małolepszego.

 

Organizatorzy dziękują wszystkim dzięki którym ten koncert mógł się odbyć: wszystkim artystom, Bartoszowi Gumulcowi, Marcinowi Jończykowi ze Stowarzyszeniu HARC i wolontariuszom, Jarkowi Mizerze, Pawłowi Komulibusowi, Hannie Stępień, Januszowi Suwartowi i innym osobom, które pomogły nagłośnić koncert, Cukierni ALE CIACHO, Dominice Juszczak, dyrektor MOK Elżbiecie Łągwie – Szelągowskiej, Izydorowi Młoczkowskiemu, Radiu Strefa FM.

 

 

 

 

 


Zainteresował temat?

8

2


Komentarze (6)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

piotrkowianeczka ~piotrkowianeczka (Gość)28.09.2019 19:09

Koncert cudowny, wzruszyłam się, rewelacyjna organizacja i czekam na więcej! To chyba pierwszy taki koncert, który zgromadził tak wielu artystów i odniósł tak ogromny sukces!!! Wykonawcy (poza kilkoma wyjątkami) stanęli na wysokości zadania. A Jasna Strona Mocy mogłaby darować sobie to "gwiazdorzenie" i przedstawianie każdego członka zespołu po każdej piosence. Był to zabieg niepotrzebny, szczególnie, że ci pseudoartyści zostali przedstawieni przez prowadzącego Bartosza Gumulca, który w tej roli jest niezastąpiony. Niepotrzebny również dlatego, że koncert trwał bardzo długo i każdy taki "przedłużacz" jedynie przeszkadzał w odbiorze.

22


gość ~gość (Gość)24.09.2019 06:35

A pani poliglotowa zmieniła na ping pong celebrytka

33


gość ~gość (Gość)23.09.2019 22:24

Jest i piotrkowska celebrytka Pani ping-pong

33


gość ~gość (Gość)23.09.2019 16:58

Żałuję,ze mnie tam nie bylo

30


Maggie ~Maggie (Gość)23.09.2019 08:53

Mega Mega Mega Koncert.

52


boziu.. ~boziu.. (Gość)23.09.2019 08:33

ale scena zniszczona, w strasznym stanie podłoga, może kolejna zbiórka na pomalowanie sceny?

81


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat