Koncert akordeonowy w Centrum idei Ku demokracji

ePiotrkow Środa, 13 czerwca 20180 1451
W niedzielę 17 czerwca o godz. 18.00 zapraszamy na Dziedziniec Centrum idei Ku demokracji na koncert „Z akordeonem przez świat”.

Wykonawca – Marcin Snokowski – to absolwent Akademii Muzycznej w Łodzi. Koncertował m.in. w Stanach Zjednoczonych i Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Nagrywał muzykę do filmów. Współpracował z kabaretem Kapota oraz z łódzkimi teatrami. Jest laureatem wielu konkursów, także międzynarodowych. Program koncertu ''Z akordeonem przez świat" obejmuje największe przeboje muzyki rozrywkowej m.in. „La cumparsita”, „Lot trzmiela”, „Czardasz”, „Tico-tico”, opracowane z wielkim wyczuciem instrumentu, wzbogacone dodatkowo ciekawymi informacjami i anegdotami dotyczącymi historii akordeonu.

 

Wstęp wolny, wejście od pl. Kościuszki.

 

 


(materiały: CIKD)


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (0)

W dniach 20-21 października trwa cisza wyborcza. Komentowanie jest możliwe jedynie dla zalogowanych użytkowników, a wpisy trafiają do moderacji. Agitacja wyborcza jest zabroniona.

Chcesz dodać komentarz?Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat