Koncert "Rosyjska dusza" w Piotrkowie

Strefa FM Czwartek, 16 maja 20190 1441
W Piotrkowie odbędzie się koncert piosenki rosyjskiej "Rosyjska dusza" w wykonaniu Roberta Alberciaka, Karoliny Justyny, Jolanty Kluzowskiej i Katarzyny Zawiszy. Piotrkowscy artyści pojawią się na scenie piotrkowskiego MOK-u w piątek o godzinie o godzinie 18.00.
fot. Centrum Informacji Turystycznej Piotrków

Pomysł na organizację koncertu narodził się przede wszystkim z pasji do kultury i muzyki rosyjskiej. - Podczas występu przedstawimy nie tylko klasyki wykonawców takich jak Anna German czy Ałła Pugaczowa, ale i piosenkarzy, którzy obecnie podbijają rosyjskie listy przebojów, m.in.: Sergey Lazarev, Polina Gagarina, Grigoriy Leps, Valeriy i Konstantin Meladze.  - powiedział Robert Alberciak, organizator wydarzenia i jeden z wykonawców.

 

Do organizacji koncertu włączyło się również Stowarzyszenie Współpracy Polska - Wschód.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat