Koncert Katarzyny Zawiszy w MOK-u

ePiotrkow Poniedziałek, 05 sierpnia 20190 899
Na kolejny letni koncert na dziedzińcu zaprasza Miejski Ośrodek Kultury już w sobotę 17 sierpnia o godz. 20. Zaśpiewa piotrkowianka Katarzyna Zawisza. Na scenie wokalistce będzie towarzyszyć między innymi zespół Przygoda.PL.

Kolejny letni koncert na dziedzińcu MOK odbędzie się w sobotę 17 sierpnia o godz. 20. Jego główną bohaterką będzie piotrkowianka Katarzyna Zawisza. W koncercie „ŚPIEW-WAM SOBIE…” wokalistka podzieli się z publicznością swoimi emocjami. Zaśpiewa piosenki, które lubi, które ją bawią i wzruszają. Jednak nie zrobi tego sama. Towarzyszyć jej będzie Dominik Mironiuk, Tomasz Morozowski, Piotr Grzelak oraz zespół wokalny Przygoda PL.

Bilety w cenie 10 zł już w sprzedaży. Zapraszamy ! 

 


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat