Koncert Karnawałowy na UJK

ePiotrkow Poniedziałek, 22 stycznia 20181 3222
Filia UJK w Piotrkowie i Państwowa Szkoła Muzyczna w Piotrkowie zapraszają w czwartek, 25 stycznia, na Koncert Karnawałowy, który odbędzie się w auli uniwersytetu przy ulicy Słowackiego. Wstęp wolny! Początek wydarzenia o godzinie 18.00.

Już w najbliższy czwartek, 25 stycznia, Filia Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Piotrkowie Trybunalskim wraz z Państwową Szkołą Muzyczną I i II stopnia im. I. J. Paderewskiego zapraszają mieszkańców Piotrkowa i nie tylko na Koncert Karnawałowy.

 

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18.00 w auli UJK. Wstęp wolny.

 

 

Tegoroczna edycja koncertu jest już trzecią. Koncert Karnawałowy należy do wydarzeń cieszących się dużym zainteresowaniem ze strony piotrkowian, wielbicieli muzyki i melomanów. Jak zapewniają organizatorzy poprzednie koncerty wypełniły publicznością uniwersytecka aulę niemal do ostatniego miejsca.

 

W tym roku oprócz klasycznych utworów muzycznych Brahmsa czy Straussa pojawi się repertuar karnawałowy. Niemal 30-osobowa orkiestra PSM w Piotrkowie zaprezentuje także utwory bardziej rozrywkowe, między innymi zespołu ABBA oraz muzykę filmową ("Różowa Pantera", "Vabank",  "Indiana Jones", "Gwiezdne Wojny" i inne).

 

W popisach solowych jak i zespołowych wystąpią młodzi uczniowie PSM, w tym kwartet smyczkowy, duet akordeonowy, kwintet saksofonowy i trio fortepianowe. Orkiestra smyczkowa II stopnia zagra pod batutą Ewy Izydorczyk-Grzelak.

 

Koncert poprowadzi Szymon Chybalski.


Zainteresował temat?

3

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

sd ~sd (Gość)23.01.2018 00:48

szkoda nie zobacze bo przecież placa, eh

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat