Koncert GUNS'N'ROSES Tribute Band

Region Poniedziałek, 14 października 20190 3710
To będzie prawdziwa gratka dla miłośników twórczości Axl’a Rose’a, Slash’a i rocka!

 

18 października w sali widowiskowej GOKiS w Moszczenicy zagra HOLLYWOOD ROSE, największy GUNS'N'ROSES Tribute Band w Europie.  - Grupa ma za sobą ponad 1200 koncertów w 18 krajach! Grają i bawią na estradach festivali, w klubach i zlotach motocyklowych od 2003 roku. Otwierali trasy koncertowe takich kapel jak m.in. Twisted Sister czy Billy Idol. Grali na rock-festiwalach obok takich zespołów OffSpring, Motorhead, DreamTheatre, MachineHead czy JudasPriest – zachęca Miron Kowalski, przedstawiciel organizatora koncertu. Tego wieczoru oprócz HOLLYWOOD ROSE  na scenie  zagra również RENEGADY czyli RAGE AGAINST THE MACHINE Tribute Band! Szczegóły koncertu na plakacie.


Zainteresował temat?

2

1


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat