Koncert Arki Noego

Region Wtorek, 21 stycznia 20203 1800
25 stycznia 2020 r. w Moszczenicy wystąpi ARKA NOEGO. Na scenie zabrzmi m.in. Święty uśmiechnięty czyli Taki duży, taki mały, może świętym być!

Zespół pro­wa­dzi Robert Frie­drich — gita­rzy­sta, kom­po­zy­tor i autor tekstów (KNŻ, 2Tm2,3, Luxtorpeda daw­niej Acid Drin­kers, Turbo). W zespole gra 8 muzy­ków oraz 12 do 15 dzieci - głów­nie dzieci człon­ków zespołu 2Tm2,3 i ich przy­ja­ciele. Mło­dzi wyko­nawcy śpie­wają natu­ral­nie i spon­ta­nicz­nie — nie mają spe­cjal­nie szko­lo­nych i usta­wia­nych gło­sów, nie odby­wają regu­lar­nych prób.

 

Jak czytamy na oficjalnej stronie zespołu, Arka Noego powstała w 1999 r., gdy z oka­zji piel­grzymki Ojca Świę­tego Jana Pawła II na zamó­wie­nie TVP1 powstał tele­dysk do pio­senki „Tato” . Utwór stał się wiel­kim prze­bo­jem, a twórcy pro­gramu “Ziarno” zasu­ge­ro­wali nagra­nie kolejnych. Nastąpiło olbrzy­mie zain­te­re­so­wa­nie pio­sen­kami i tele­dy­skami, które były emi­to­wane co tydzień w pro­gra­mie. Wkrótce powstała pierw­sza płyta „A GU GU”. Pio­senki z płyty „A GU GU”, tak jak i z następ­nych płyt, mówią w nie­zwy­kle pro­sty i przy­ja­zny spo­sób o rze­czach naj­waż­niej­szych dla czło­wieka, rodziny, dla „małych i dużych”.

 

Koncert odbędzie się w najbliższą sobotę, w hali sportowej w Moszczenicy. Jako suport wystąpi schola Hosanna pod kierownictwem Roberta Bykowskiego. Początek koncertu o godz. 18:00. Cena biletu 20 zł.

Uwaga! Dzieci i młodzież z terenu gminy Moszczenica - wstęp wolny - za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej.

 

 

 

 


Zainteresował temat?

3

1


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

olo ~olo (Gość)26.01.2020 17:09

Było fajnie,pośpiewałem sobie,bo ja lubie sobie pośpiewać.

30


ghrafik ~ghrafik (Gość)24.01.2020 15:12

Grafik płakał jak projektował ...^^

30


gość2 ~gość2 (Gość)23.01.2020 09:24

O kurde, te dzieci od 2000 roku nie urosły! To straszne! Tak się kończy śpiewanie bożych piosenek

70


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat