Kompletnie pijany kierowca trafił w ręce policjantów... przez pomyłkę

PolicjaRadomsko Piątek, 12 marca 20216 4757
Policjanci wyeliminowali z ruchu drogowego pijanego mieszkańca powiatu piotrkowskiego, który chciał jechać z Przedborza do Piotrkowa Trybunalskiego ale pomyliły mu się drogi i skierował się na Radomsko. 59 – letni kierowca miał w organizmie 3,3 promila alkoholu.
fot.: pixabay

Dyżurny radomszczańskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że kierujący alfą jedzie od jednej do drugiej krawędzi jezdni. Jako pierwszy, mężczyznę namierzył i zatrzymał patrol z Przedborza. Policjanci odnaleźli opisany samochód w miejscowości Strzelce Małe. Okazało się, że za kierownicą auta siedzi kompletnie pijany 59-letni mieszkaniec powiatu piotrkowskiego. Badanie stanu trzeźwości przeprowadzone przez policjantów wykazało, że mężczyzna miał 3,3 promila alkoholu w organizmie. Podczas rozmowy z mundurowymi powiedział, że chciał jechać z Przedborza do Piotrkowa Trybunalskiego i nie wie jak znalazł się na drodze prowadzącej do Radomska. Stwierdził, że coś mu się pomyliło. Funkcjonariusze zatrzymali jego prawo jazdy a pojazd przekazali rodzinie. Mężczyzna za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem.


Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat więzienia oraz zakaz prowadzenia samochodów. Ponadto może zostać też ukarany wysoką grzywną.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (6)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

lel ~lel (Gość)14.03.2021 03:46

porządna chłosta i gwarantuję, że drugi raz, nawet po łyku karmi, nie wsiądzie ;)

20


abstynent ~abstynent (Gość)13.03.2021 23:10

A ja tam nie mam litości dla moczymordów za kółkiem! Kary powinny być jeszcze dotkliwsze, z tym, że zabranie prawka to taka sobie żadne kara, bo tacy po prostu dalej jeżdżą bez prawa jazdy i nikt ich nie upilnuje.

41


Tak Tak ~Tak Tak (Gość)12.03.2021 20:17

Dożywotnio zabrać prawko !!

61


Edek ~Edek (Gość)13.03.2021 04:30

Bez przesady.Kazdy lubi wypić.Ja np.mam 3promile a normalnie chodze gadam itp.Nic po mnie nie widac tak mi mówią.

13


Tewu ~Tewu (Gość)12.03.2021 22:16

Życzę mu aby w takim stanie znalazł się na pieszo, na chińskiej dwunastopasmowej autostradzie.

22


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat