Kompletnie pijany kierowca dostawczaka zatrzymany przez policję

PolicjaBełchatów Piątek, 18 maja 20184 6050
Do tego zdarzenia doszło w powiecie bełchatowskim 17 maja. Jeden z zelowskich funkcjonariuszy zatrzymał do kontroli mężczyznę kierującego lublinem. Po wykonaniu badania alkomatem okazało się, że 34-latek ma 4 promile alkoholu w organizmie. Za swój występek może nawet trafić do więzienia.
fot.: pakwi

Popołudniowy czwartkowy dyżur dzielnicowy z Zelowa pełnił w Kolonii Grabostów. Jego podejrzenia w pewnym momencie wzbudził kierowca samochodu dostawczego, który ewidentnie nie był w stanie utrzymać właściwego toru jazdy. Po zatrzymaniu 34-latka i otwarciu drzwi lublina okazało się, że wewnątrz znajduje się trzech pijanych mężczyzn. Każdy z nich miał problem z porozumiewaniem się, a nawet z utrzymaniem się na nogach. Poza tym w pojeździe funkcjonariusz znalazł wiele pustych butelek po piwie. Pasażerowie podróżujący z nieodpowiedzialnym kierowcą również wydmuchali blisko 4 promile. Za swój bezmyślny czyn mężczyzna stracił prawo jazdy. Poza tym za tego typu przestępstwo grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)19.05.2018 13:25

Bez przesady.Jak ich znam spokojnie by dojechali.Ale pech i tyle.

02


majkel ~majkel (Gość)19.05.2018 10:29

co z tego że zabrali prawo jazdy, takie oszołomy i tak wsiadają za kółko bez prawka, skoro nie obchodzi ich prawo by nie jezdzić zachlanym, to tym bardziej nie obchodzi ich czy jeżdzą z dokumentem czy nie.

10


gość ~gość (Gość)19.05.2018 09:51

Ciarki po plecach przechodzą na myśl, że tacy nieodpowiedzialni ludzie są użytkownikami dróg. A w takim przypadku prawo jazdy powinni stracić wszyscy z tego auta bo świadomie razem pili i jechali...

20


gość ~gość (Gość)19.05.2018 08:35

Coraz lepsze rekordy promili niedługo ruskich przebijemy.

20


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat