Kompletnie pijany kierował "maluchem"

ePiotrkow Środa, 28 maja 20140 1917
We wtorek (27 maja) o godzinie 16:55 w Nowych Chrustach, policjant z Koluszek uniemożliwił dalszą jazdę nietrzeźwemu kierowcy.

- Jak wynika z informacji, policjant jechał swoim samochodem w kierunku Koluszek. Na wysokości cmentarza w Nowych Chrustach z parkingu na drogę w716 wyjechał fiat 126p. Kierowca zatrzymał pojazd przy osi jezdni wykonując próby kontynuowania jazdy. Policjant zainteresował się sytuacją. Kiedy wysiadł ze swojego samochodu, 54-letni kierowca zaczął cofać na parking. Policjant doszedł do podejrzewanego i wyczuł od niego woń alkoholu. W związku z tym wyjął kluczyk ze stacyjki uniemożliwiając dalszą jazdę kierującemu „maluchem”. Powiadomił także miejscową policję. Funkcjonariusze z Rokicin przebadali 54-latka na zawartość alkoholu. Mężczyzna miał w organizmie prawie 2,5 promila. W wyniku kontroli okazało się, że pojazd którym poruszał się podejrzewany nie posiada ubezpieczenia OC, natomiast kierowca miał zakaz prowadzenia pojazdów do 2016 roku - informuje KPP w Tomaszowie.

Mężczyzna noc spędził w policyjnym areszcie. Usłyszy zarzuty kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Grozi mu mu kara do 2 lat więzienia.


Zainteresował temat?

2

1


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat