Komediowe Derby Piotrkowa rozstrzygnięte

ePiotrkow Niedziela, 21 października 20180 4772
Formacja Chatelet i kabaret Chyba stanęli do walki na słowa podczas tegorocznych Trybunałów Uśmiechu. Zwycięzców wyłoniła piotrkowska publiczność.

Ładuję galerię...

Skecze, piosenki, filmy, improwizacje, stand up - na scenie piotrkowskiego MOK-u naprawdę dużo się działo. Nie zabrakło "lokalnych żartów", bo dwóch artystów - Michał Pałubski i Piotr Gumulec - to rodowici piotrkowianie.

 

- Rozśmieszanie ludzi to ciężka praca przede wszystkim pod kątem fizycznym. Ciągłe próby, wyjazdy potrafią zmęczyć, ale kiedy wychodzę na scenę i widzę reakcje i uśmiechy ludzi, to natychmiast o tym zapominam. To jest coś, co kocham i w czym świetnie się odnajduję. Śmiech widowni piotrkowskiej jest dla mnie szczególny, bo stąd pochodzę. Niemal każdemu artyście najtrudniej występuje się u siebie w domu, bo oczekiwania wobec niego są większe i stara się robić wszystko, żeby ich nie zawieść – powiedział Piotr Gumulec z kabaretu Chyba.

- Typy publiczności są różne. Czasem są to bestie, a czasem publiczność wyważona, teatralna. Piotrkowianom bliżej było do drugiego typu, ale po każdym żarcie nagradzali nas ogromnymi brawami. Trybunały Uśmiechu odbywają się od lat, dzięki czemu mogła ona sobie wyrobić pewne preferencje. Trzeba pokazać wartościowy program, żeby zasłużyć na jej uznanie – dodał Adam Małczyk z Formacji Chatelet.

W sobotni wieczór artyści z pewnością na uznanie piotrkowian zasłużyli, co znalazło odzwierciedlenie w wyniku derbów – remisie.


Zainteresował temat?

5

1


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat