Kombajn amatorskim mistrzem Piotrkowa w siatkówce

Strefa FM Środa, 07 października 20207 2571
Zakończyły się zmagania Siatkarskiej Ligi Szóstek OSiR w Piotrkowie. Zwycięzcą turnieju finałowego rozegranego w hali Relax okazała się drużyna Kombajnu, a kolejne miejsca przypadły Mamrotowi Wilkowyje oraz Piotrkowskiej Akademii Sportu.

Ładuję galerię...

W turnieju finałowym tegorocznej Siatkarskiej Ligi Szóstek wzięło udział 6 drużyn podzielonych na dwie grupy - pięć najlepszych po sezonie zasadniczym oraz siódma w tabeli. Z powodu kontuzji zrezygnować z udziału w turnieju musiał szósta drużyna ligi, czyli Rower. Zmagania grupowe zakończyły się następująco:

 

Grupa A

 1. Kombajn 
 2. Piotrkowska Akademia Sportu (PAS)
 3. Libero Czarnocin

Grupa B

 1. Mamrot Wilkowyje
 2. Wolbórz
 3. Posesja

W meczu o III miejsce zmierzyły się Piotrkowska Akademia Sportu oraz Wolbórz. Lepsi okazali się siatkarze PAS-u, którzy wygrali 2:0.

 

W starciu finałowym rywalizowali zawodnicy Kombajnu i wielokrotni zwycięzcy ligi oraz coroczni faworyci Mamrot Wilkowyje. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem Kombajnu 2:0, którzy zostali tegorocznymi mistrzami. 

 

Finałowa klasyfikacja:

 1. Kombajn
 2. Mamrot Wilkowyje
 3. Piotrkowska Akademia Sportu
 4. Wolbórz
 5. - 6. Libero Czarnocin, Posesja

MVP turnieju został Damian Michalski z Kombajnu.

 

Kolejny sezon Siatkarskiej Ligi Szóstek OSiR ma rozpocząć się jeszcze w październiku. Wszelkie informacje oraz zapisy w Centrum Rehabilitacyjnym OSiR przy ul. Belzackiej.


Zainteresował temat?

2

1


Komentarze (7)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

papa ~papa (Gość)25.10.2020 13:20

a gdzie i w jakim terminie można zobaczyć zmagania tych drużyn proszę o info

00


izi ~izi (Gość)08.10.2020 10:56

Trzymajcie poziom tej ligi po sportowo i organizacyjnie jest całkiem dobrze. Wiadomo, że można by było dodać medale, jakąś fajna oprawę, dekorację czy wspólne zakończenie sezonu itp.

00


gość_andrzej ~gość_andrzej (Gość)08.10.2020 09:56

Jedna z lepszych lig amatorskich w lodzkim

00


obiektywny ~obiektywny (Gość)07.10.2020 19:27

A kiedy będzie transmisja w TV to wtedy siatkówka będzie 24 godz. na dobę, skąd się biorą w Piotrkowie ci rzekomi kibice o piłce ręcznej to słyszałem.

00


Ave5 ~Ave5 (Gość)07.10.2020 16:19

Świetny turniej, świetny poziom meczów finałowych. Brawa dla organizatorów oraz zawodników i oby więcej takich rozgrywek.

21


hello ~hello (Gość)07.10.2020 10:02

Brawo! Wreszcie troszkę więcej informacji niż tylko zdawkowe 2 zdania. Brawo Kacper.

11


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat