Kolizja przy szkole w Bujnach. Spłonął ford

ePiotrkowRegion Czwartek, 08 października 20209 16359
Do kolizji doszło w Bujnach, na wysokości budynku szkoły. Przy drodze płonęła osobówka, a na odcinku Piotrków-Bujny tworzyły się spore korki.

Ładuję galerię...

Do zdarzenia doszło przed godz. 8.30 na ul. Piotrkowskiej przy budynku tamtejszego Zespołu Szkół Rolniczych. Wstępne ustalenia policji, co do przebiegu kolizji są następujące: kierowca busa renault zatrzymał się przed skrętem w lewo, w auto uderzyła jadąca za nim toyota typu kombi, w toyotę uderzył z kolei osobowy ford. 

 

Ford stanął w płomieniach, auto doszczętnie spłonęło. W akcji brali udział m.in. strażacy ochotnicy z OSP Bujny.

 

Na szczęście nikt nie został ranny w tym zdarzeniu. Kierowcy aut byli trzeźwi. 

 

W wyniku kolizji na drodze Bujny-Piotrków tworzyły się spore korki, a ruch odbywał się wahadłowo. 


Zainteresował temat?

3

0


Komentarze (9)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Bujny ~Bujny (Gość)08.10.2020 14:12

ja napiszę tak
mieszkam w bloku obok tego skrzyżowania, To co sie dzieje na drodze od tabliczki Bujny, gładki asfalt, prosta , później zakręt i znowu prosta, Kierowcy nie zważają na to że jest ograniczenie 40km/h tylko jadą zdecydowanie szybciej,
Przydałby sie fotoradar na tej prostej ustawić, pewnie wielu kierowców zdjęłoby nogę z gazu. Z dzieckiem wyjsc, strach. Po 14 jak Hering wraca do domu, to tylko starymi BMW sie prześcigają, który lepszy.

50


gość_kierowca toyoty ~gość_kierowca toyoty (Gość)08.10.2020 16:43

W artykule jest błąd. Nie uderzyłem w busa pierwszy, tylko ford nie wyhamował- uderzył we mnie, a następnie ja w wyniku siły uderzenia, uderzyłem w busa

90


epe ~epe (Gość)08.10.2020 10:10

JAK???
Są większe dzwony i jakoś auta nie palą się nagminnie? Pytam więc jak to możliwe, że auto skończyło jako pochodnia? Zwarcie instalacji? - od tego są bezpieczniki. Iskra gdzieś przy paliwie? Bak jest z tyłu, ale chyba są jakieś zawory, zaworki kierunkowe odcinające dla bezpieczeństwa paliwo...? Wadliwa instalacja gazowa? Gaśnica widać leży, ale nieźle musiało się jarać, skoro tak sie to zakończyło. Ważne, że nikt nie ucierpiał

80


gość_g ~gość_g (Gość)08.10.2020 11:23

Kupię przednie fotele od niego.

33


gość_gość ~gość_gość (Gość)08.10.2020 10:10

Z Toyotami się nie zadziera

43


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat